Anakart Hurdaları Laptop Hurdaları Tablet Hurdaları

Adroid Tablet Anakartı Hurdası

Adroid Tablet Anakartı Hurdası günümüzde en yaygın olarak kullanılmakta olan ve Google tarafından geliştirilen Adroid işletim sistemini kullanan tablet bilgisayarların hurdaları üzerinden sökülerek ortaya çıkmakta olan anakart hurdalarıdır. Tablet Anakartı Hurdaları yüksek vasıflı anakart hurdaları olarak gözlemlenmektedir çünki neredeyse bir kredi kartı büyüklüğünde olan bu kart üzerinde çok çekirdekli bir işlemci , birkaç gb ram ve birkaç gb flash belleğe ek olarak kablosuz iletişim noktası bulunur ve neredeyse bir mikro bilgisayar ve fazlası özelliği bünyesinde barındıran bu anakart geri dönüşüm oranları açısından oldukça verimlidir.

Tablet bilgisayarlar çok yüksek performansa sahip değildir fakat günümüze satılan ortalama bir tablet tek çekirdekli eski nesil tüm bilgisayarlardan daha yüksek işlem becerisine sahiptir hatta üst seviye tabletlerin bir kısmı HD video işleme özelliğine bile sahip olup yaklaşık 10 yıl önce satılan basit bilgisayarlar kadar yüksek işlem kabiliyetine sahiptir.

Tabletlerin temel amacı yüksek performans değildir, tabletlerin dizaynı taşınabilir avuçiçi bir kişisel eğlence cihazı olarak düşünülerek yapılmıştır bu sebeple en önemli özellikleri temel internet ve sosyal medya erişimi , basit oyunlar , basit uygulamalar ve dokunmatik erişim ile yönetilebilir programlar olarak gözlemlenmektedir. Ayrıca tabletler yaygın olarak kitap okumak için kullanılan kişisel eğlence merkezleri olarak düşünülmelidir.

Kişisel kullanıma ek olarak ticari projelerde de yaygın olarak kullanılabilmektedir, saha ekiplerinin elinde kullanılan tabletler ile sipariş alma , anket , sunum gibi birçok kullanıcı etkileşimli proje gerçekleştirilmektedir ve büyük kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Tablet bilgisayarlar taşınabilir ürünler oldukları için çok fazla fiziki hasar ve sıvı teması gibi dış etkenler ile karşılaşarak kullanım dışı kalabilmektedir, ayrıca normal kullanım esnasında diğer tüm elektronik ürünler gibi arızalanarak kullanım dışı kalmaları sözkonusudur ve tüm bu kullanım dışı kalan tabletler tablet hurdası olarak değerlendirilir ve android işletim sistemi kullanan tablet bilgisayarların anakartları Adroid Tablet Anakartı Hurdası olarak değerlendirilerek geri dönüşüm yapılmaktadır.

Adroid Tablet Anakartı Hurdalarına ek olarak apple tarafından üretilen ipad ürünleri de Ios Tablet anakartı hurdası olarak geri dönüşüm yapılmaktadır ve benzer verimliliktedir.

Şirketimiz her çeşit laptop hurdası , anakart hurdası , bilgisayar hurdası , elektronik kart hurdası , Adroid Tablet Anakartı Hurdası , cep telefonu anakart hurdası gibi her çeşit elektronik atık alımı yapmaktadır. Elinizde bulunan tüm toplu elektronik atıkların peşin ödeme ve güncel fiyatlar ile alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55