Avrasya Geri Dönüşüm

Avrasya Geri Dönüşüm İstanbul merkezli bir elektronik atık geri dönüşümü şirketidir ve her çeşit bilgisayar , elektronik , ağ cihazı , cep telefonu gibi elektronik atığın çevreci ve güvenli biçimde geri kazanımı yaparak ekonomik değer kazanmasını sağlamaktadır.

İstanbul’a ek olarak Ankara , İzmir , Bursa ve Antalya depoları aracılığı ile her çeşit elektronik atığı 5 farklı bölgede alım yapabilmekte ve bu şehirlerde faaliyet gösteren bilgi teknolojileri ve geri kazanım şirketlerine elektronik atık geri dönüşümü konusunda yardımcı olmaktadır.

Temel prensibimiz doğru fiyatlandırma, doğru ayrıştırma, doğru tartım ve peşin ödemedir.

Her zaman müşterilerimizi sürekli işbirliği yapabileceğimiz iş ortaklarımız olarak görür , doğru ve ilkeli bir ticaret anlayışı ile hizmet sunarız.

Belirttiğimiz depolarımız her zaman müşterilerimize açıktır ve dilediğiniz miktarda elektronik atığı depolarımıza mesai saatleri içerisinde teslim etmeniz halinde tüm alım prosedürleri sizin nezaretinizde yapılır ve ödemesi yapılarak mal kabulü tamamlanır.

Ayrıca faaliyet göstermediğimiz şehirlerde yer alan müşterilerimiz için kargo , lojistik ve ambar yöntemleri ile elektronik atık gönderim imkanı da sunmaktayız.

Bulunduğunuz şehirden kargo / ambar / lojistik yöntemleri ile depolarımıza göndereceğiniz tüm atıklarınız , video ve fotoğraflı kayıt yapılarak ayrıştırılır ve ödemesi yine aynı şekilde peşin yada banka havale/eft olarak yapılır.

Şirketimiz her çeşit bilgisayar hurdaları , anakart hurdaları , elektronik kart hurdaları , işlemci hurdaları , ram hurdaları , harddisk hurdaları , ekran kartı hurdaları , notebook hurdaları, ups hurdaları , akü hurdaları , laptop hurdaları , batarya hurdaları , cep telefonu hurdaları , cep telefonu anakart hurdaları alımı yapmaktadır.

Her çeşit toplu elektronik atığınızın alımı ve çevreci yöntemler ile geri dönüşümünün yapılması için lütfen bizi arayayınız 0 555 800 50 55