Cep Telefonu Ekran Hurdaları

cep-telefonu-ekran-hurdalariCep Telefonu Ekran Hurdaları arıza veya yetersizlik sonucu kullanım dışı kalan cep telefonlarının ekranlarıdır, ayrıca darbe yada arıza sonucunda değişim yapılmış olan kırık yada bozuk cep telefonu ekranlartı da Cep Telefonu Ekran Hurdaları olarak değerlendirilmektedir.

“Cep Telefonu Ekran Hurdaları” geri kazanım yapılabilen atıklardır ama bağlantı kabloları ve çok düşük hacimdeki elektronik kontrol kartları dışında çok düşük değerli plastik atıkları olarak değerlendirilmektedir ve geri kazanım ekonomik değerleri çok düşük olduğu için genellikle gözardı edilen atıklardır. Geri kazanımları için yurt dışına sevk ediliyor olmaları ve ulaştırma giderleri de gözönüne alındığında ekonomik fayda sağlamadıkları için genel olarak ekonomik değerleri bulunmaz ve katı atık olarak değerlendirilirler.

Yalnız belirli marka ve modellere ait özel ekranların yeniden kullanım imkanı bulunabilmektedir, özel cihazlar ve özel tesislerde tamiri ve yenilemesi yapılan kırık ve arızalı ekranların yenilenmiş yedek parça ve donanım olarak satılabildiği bir ikincil pazar bulunabilmektedir. Bu çeşit Cep Telefonu Ekran Hurdaları katı atık olarak düşünülmez ve yenilenebilir durumda olan ekranlar için özel bir alım politikası belirlenir, yenilenebilir durumda bulunan ekranlar ücret karşılığında satın alınır ve yenileme işlemleri yapılarak yeniden yedek parça olarak satışa sunulur.

Genel olarak Apple İphone 5 ve daha sonraki modeller , Samsung Marka Amoled ekrana sahip neredeyse tüm telefonların ekran hurdaları ekonomik değere sahip ekranlardır, bu sebeple cep telefonu tamir servislerine tavsiyemiz Apple ve Samsung marka akıllı telefon ekranlarını katı atık olarak atmak yerine kuru ve sağlam bir yerde muhafaza etmeleridir.

Ekiplerimiz yapacakları müşteri ziyaretleri sırasında teslim aldıkları cep telefonu ekran hurdalarının incelemelerini tesis imkanlarımız ile yapacak ve yenilenebilir durumda olan ekranlar tesbit edilerek , yenilenebilir ekran alım fiyat listemiz uyarınca tarafınıza ödeme yapılacaktır, aynı zamanda yenilenemez durumdaki hurda ekranlarınız da tarafınıza iade edilecektir.

Stoklarınızda bulunan ekranların teslimi sırasında varsa cep telefonu ekranlarının seri numaraları yoksa etiketlenerek alım yapılırken alım noktası lot numarası ile kontrol altında tutulmaktadır, ayrıca alınan ve iade edilen adetler belgelenecek olup, teslim etmiş olduğunuz ekranlar tam olarak yenilenemiyor durumda ise tarafınıza iadesi eksiksiz olarak yapılacaktır.

Bu sayede teslim etmiş olduğunuz cep telefonu ekran hurdaları ile ilgili yenilenebilir ekranlar için eksiksiz ve tam ödeme alırken , yenilenemeyen ekranlarınızın da iadesi eksiksiz olarak tarafınıza yapılmış olacaktır.

Şirketimiz tam kapsamlı bir elektronik atık geri dönüşüm şirketidir, her çeşit toplu cep telefonu  hurdaları , “cep telefonu ekran hurdaları “, cep telefonu anakart hurdaları ve Cep Telefonu Ekran Hurdaları, Cep telefonu pili hurdaları alımı yapmaktayız, elinizde bulunan toplu cep telefonu hurdaları nın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55.

Ayrıca şirketimiz her çeşit elektronik atık alımı da yapmaktadır , toplu hurda bilgisayar , anakart hurdaları , işlemci ram hurdaları , harddisk hurdaları , notebook hurdaları gibi her çeşit bilgisayar ve elektronik türü atıkların alımı içinde lütfen bizi arayayınız. 0 555 800 50 55