Ağ Cihazı Hurdaları Elektronik Hurdaları

ADSL Modem Hurdaları

ADSL Modem Hurdaları arızalanan veya kullanım dışı kalan ADSL modemlerin hurdalarıdır. Elektronik atık sınıflandırmasına girmesi sebebi ile elektronik atık geri dönüşümü tesisleri tarafından satınalınmakta ve geri dönüşümü yapılarak ekonomiye kazandırılmaktadır.

ADSL Modem Hurdaları kullanılmaz hale gelen modemlerdir, arızalanması sonucunda elektronik işlevini yerine getiremeyen modemler hurda modem haline gelirler ve gövdeleri içerisindeki kart sökülerek elektronik kart geri dönüşümü prosedürleri uygulanarak geri kazanılır. Gövde aksamı ise plastik hurdası olarak değerlendirilir ve geri dönüşümü yapılır.

Bozulanlara ek olarak gelişen altyapıları desteklemeyen veya özellikleri bakmından yetersiz kalan ADSL modemler de kullanım dışı kalmaktadır. Günümüzde kullanılan DSL altyapısı VDL ve Fiber teknolojisini kullanmaktadır, eski nesil ADSL , ADSL2 , ADSL2+ altyapıları destekleyen modemler VDSL teknolosisi ve fiber teknolojisinin desteklediği 32mbps 100mbps gibi hızları desteklemediği için kullanılamaz hale gelmektedir. Ayrıca günümüzde 300mbps wifi hızına ulaşan modemler yaygın şekilde kullanılmaktadır eski nesil sinyal gücü ve kapsama alanı zayıf, 54mbps hız destekleyen modemler de kullanılmaz hale gelebilmektedir.

Şirketimiz her çeşit ADSL Modem Hurdaları alımı yapmaktadır, ayrıca her çeşit toplu elektronik atıklarınızın alımını yapıyoruz, tüm toplu bilgi işlem hurdaları , modem hurdaları , bilgisayar hurdaları , elektronik hurdaları , cep telefonu hurdaları , ağ cihazı hurdalarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55