Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları Elektronik Hurdaları

Anakart Hurda Fiyat Listesi

Anakart Hurda Fiyat Listesi anakart hurdalarının alım fiyatlarının listelendiği elektronik atık alımı fiyat listesi anlamına gelmektedir. Anakart hurda fiyatları anakart türlerine göre değişkenlikler göstermektedir. Anakart türleri fiziki ayrıştırma , elektronik atık sınıfı olarak ayıştırma ve geri dönüşüm değerlerine göre ayrıştırma olarak üç şekilde yapılabilmektedir.

Anakart Türlerine göre fiziki ayrıştırma anakartların kullanıldıkları cihaza göre ayrıştırılması anlamına gelmektedir, yani bilgisayar anakartları , uygu anakartları , sayac anakartları , ev elektroniği anakartları gibi hurda anakartların ayrıştırılması yapılıyorsa bu ayrıştırma türlere göre hurda anakart sınıflandırması anlamına gelir.

Elektronik Hurda sınıflandırmalarına göre ayrıştırma ise elektronik atık geri dönüşümü tesislerinin açıklamış olduğu sınıflandırmalar uyarınca ayrıştırılan anakat hurdalarının sınıflandırılmasıdır. Bu sınıflandırma anakart türlerine göre ayrıştırmadan daha fazla sınıf içerdiği için anakart türüne göre ayrıştırılan anakartların tekrar sınıflara ayrılması gerekmektedir.

Geri dönüşüm değerlerine göre ayrıştırma ise elektronik geri dönüşüm tesislerinin alım sınıflarına göre ve fiyatlarına göre eşdeğer tür elektronik atıkların beraber ayrıştırılması anlamına gelmektedir. Örneğin yeni nesil anakart hurdaları ve ab sınıfı elektronik kartların eşdeğer geri dönüşüm fiyatları olduğu için birlikte biriktirilmesi anlamına gelir.

En doğru yöntem çalışmakta olduğunuz elektronik atık geri dönüşüm tesisinin alışmış olduğu sınıflandırmaya göre veya avrupa standartlarına göre ayrıştırma yapmanızdır. Bu sayede elektronik atık geri dönüşüm tesisi atık sınıflarına göre kolay ayrım yaparak alım yapabilecektir. Sınıflandırması hatalı olan atıkların alımı daha zordur tekrar dökülerek ayrıştırılması işçilik zaman ve maliyet yaratmaktadır.

Sizlere tavsiyemiz bizim açıkladığımız elektronik hurda alım fiyatları listesine göre ayrıştırma yapmanızdır, bizim sınıflandırmamız dünyadaki bütün büyük elektronik atık geri dönüşüm tesisleri ile uyumludur ve kime satarsanız satın elektronik atık sınıflarımız en doğru biçimde organize edilmiştir.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik hurdaları , anakart hurdaları , bilgisayar hurdaları , cep telefonu hurdaları , laptop hurdaları , trafo kartı hurdaları gibi her çeşit toplu elektronik atık alımı yapmaktadır, tüm elektronik hurdalarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55