Akıllı Telefon Hurdaları Cep Telefonu Hurdaları

Android 16 Gb Anakart Hurdaları

Android işletim sistemi kullanan ve 16 Gb Rom bellek taşıyan cep telefonlarının hurdaya ayrılması sonucunda Android 16 Gb Anakart Hurdaları ortaya çıkmaktadır, bu anakartlar yüksek ekonomik değerleri olması sebebi ile elektronik atık geri dönüşümü yapılarak yüksek parasal değerlere ulaşabilirler ve bu sebeple önem gösterilmelidir.

Tüm Android telefonların anakartları değerlidir bunun sebebi üretimlerinde kullanılan ekipmanların geri dönüşüm ekonomik değerlerinde gizlidir.

Tüm elektronik atıklar gibi Android 16 Gb Anakart Hurdaları da geri dönüşüm yapıldığında üretimlerinde kullanılan komponentler ve bunların üretimlerinde kullanılan kıymetli madenler ve ağır metallerin geri dönüşümü hedeflenir. Geri dönüştürülebilen elementlerin oranı sebebi ile yüksek değerli elektronik kart hurdaları arasında yer alırlar.

Şirketimiz her çeşit elektronik atık alımı yapmaktadır. Çevreci tesislerimizde ayrıştırılarak geri dönüşüm prosedürlerine hazırlanan elektronik atıklar güncel bilim ve teknoloji kullanılarak geri dönüşüm yapılarak saf metallere dönüştürülürler ve tekrar endüstriyel hammadde olarak satışları yapılır.

Dünya üzerinde yüzlerce yıl kirletici olarak bulunabilecek cep telefonu anakart hurdalarının geri dönüşümü ile hem sahibine çok büyük ekonomik fayda sağlanır hemde hammadde olarak yeniden kullanımı yapıldığı için dünya üzerindeki sınırlı kaynaklar korunmuş olur.

Elinizde bulunan tüm toplu cep telefonu hurdaları , anakart hurdaları , cep telefonu anakartı hurdası , bord hurdası , bilgisayar hurdaları , tablet hurdaları gibi tüm toplu elektronik atıkların alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55