Akıllı Telefon Hurdaları Cep Telefonu Hurdaları

Android Anakartlarının Sınıflandırılması

Android Anakartlarının Sınıflandırılması hurdaya ayrılan android cep telefonu hurda anakartlarının kapasitelerine göre ayrıştırılması anlamına gelmektedir. Burada bahsedilen kapasite ROM kapasitesidir ve bu kapasite üretim tekniği bakımdan anakart hurdaları nın içeriğinde bulunan elementlerin oranı hakkında bilgi vermektedir. Yüksek Rom belleğe sahip ve yeni model android cep telefonu hurdaları nın ekonomik değeri eski nesil olanlara ve düşük kapasiteli olanlara göre daha fazladır.

2 Gb – 4 Gb arası rom ve en çok 1 Gb ram olan Android anakart hurdaları çok eski nesil anakart hurdalarıdır ve ekonomik değerleri normal cep telefonu anakart hurdaları kadardır.

8 Gb arası Rom belleğe sahip tüm android hurda anakartları yüksek geri dönüşüm değeri sağlamaktadır. Ayrıca 16 gb 32 gb ve 64 gb rom lu Android cep telefonu anakartları çok yüksek ekonomik değerlere sahiptirler.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik kart hurdaları , anakart hurdaları , cep telefonu hurdaları , android anakart hurdaları , elektronik kart hurdaları , monitör hurdaları , ağ cihazı hurdaları , tablet hurdaları gibi her çeşit oplu elektronik atık alımı yapmaktadır. Tüm toplu elektronik atıklarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55