Akıllı Telefon Hurdaları Cep Telefonu Hurdaları

Android Cep Telefonu Anakart Hurdaları Sınıflandırması

Android Cep Telefonu Anakart Hurdaları Sınıflandırması birçok parametreye bağlı olarak yapılmaktadır. Android cep telefonu hurdaları üzerlerinde bulunan terkar kullanılabilir elektronik bileşenlerin tür sınıf ve kapasitelerine göre değerlendirilen ekipmanlar olarak değerlendirilmektedir.

En belirleyici özellik olan ram miktarı , rom miktarı ve bu bellek türlerinin bulunduğu çiplerin mimarisidir. Yüksek ram , yüksek rom ve güncel çipsetler kullanan android cep telefonu anakart hurdaları daha yüksek ekonomik değer oluşturabilmektedir.

Günümüzde eski nesil kabul edilen 4 gb ve 8 gb roma sahip cep telefonlarının hurda anakart değerleri daha düşük olurken 16 32 ve 64 gb rom a sahip cep telefonlarının ekonomik değeri daha yüksek olmaktadır.

Şirketimiz her çeşit toplu cep telefonu hurdaları, cep telefonu anakart hurdaları Android Cep Telefonu Anakart Hurdaları , Iphone anakart hurdaları , tablet hurdaları gibi her çeşit toplu elektronik atığın alımını yapmaktadır. Tüm toplu elektronik hurdalarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55