Akıllı Telefon Hurdaları Cep Telefonu Hurdaları

Android Cep Telefonu Anakartı HurdalarıAndroid Cep Telefonu Anakartı Hurdaları kullanım dışı kalmış olan Android Cep Telefonların anakartlarının hurdlarıdır. Android Telefonların tamamı akıllı telefon sınıflandırmasına giren yeni nesil cep telefonlarıdır. 3G teknolojisi ile beraber Internet erişimi özellikleri ve çok çeşitli yazılımların geliştirilmesi ile dokunmatik ekranları ve kamera gibi ek özellikleri ile kullanıcısına sadece görüşme ve mesajlaşmanın dışında internet erişimi video grafik fotoğraf çekimi sosyal medya ve binlerce çeşit yazılım ile adeta bir bilgisayar ve iletişim çözümü haline gelen akıllı telefonlar günümüzün en hızlı gelişen teknolojik cihazlarıdır.

Kişisel elektroniğin bayrak gemisi haline gelen akıllı telefonların çok büyük kısmı Google tarafından geliştirilen Android işletim sistemini kullanmaktadır, bu işletim sistemi sayesinde telefon görüşmesi , kısa mesaj ve görüntülü görüşmeye ek olarak sunulan sınırsız özellik ve yazılım karşımıza android işletim sistemi sayesinde sunulabilmektedir.

Android Cep Telefonu Anakartı Hurdaları ise bu akıllı telefonların kullanım ömürleri bittikten sonra geri dönüşüm yapılaması esnasında ortaya çıkmakta olan çok yüksek değerli bir elektronik atık olarak değerlendirilmektedir.

Android Cep Telefonu Anakartı Hurdaları nın yüksek değerli olmasının sebebi neredeyse küçük bir bilgisayar , bir kablosuz alıcı , 2 tane kamera , bir gps sistemi ve bir gsm modemin neredeyse kartvizit büyüklüğündeki Android cep telefonu anakartı üzerindeki çiplere sığdırılmış olmasından kaynaklanmaktadır. Günümüzde yeni nesil bir akıllı telefon 20 gramdan daha hafif anakartı ile 10 yıl önceki bir dizüstü bilgisayardan çok daha yüksek işlem becerisine sahip bir telekomünikasyon harikası olabilemektedir.

Bu akıllı telefon anakartlarını üretirken bu kadar yüksek özeliğin bu kadar küçük bir alanda çalıştırılabilmesi çok yüksek vasıflı elektronik bileşenler ve çiplerin kullanılması ile mümkün olabilmektedir ve bu çiplerin üretiminde çok yüksek vasıflı alaşımlar kullanılmaktadır, bu sayede üretilebilen bu çipler geri dönüşüm yapıldığında da dikkat çekici bir ekonomik değer sunmaktadır.

Elektronik atık geri dönüşümünün temel prensibi her çeşit elektronik sistemin geri dönüşümünün yapılması ve bu işlemin sonucunda ortaya çıkacak ağır metal nadir metal ve kıymetli madenlerin ekonomik değerine ulaşılmasıdır. Bu açıdan bakıldığında Android Cep Telefonu Anakartı Hurdaları çok yüksek değerli elektronik atıklar olarak karşımıza gelmektedir.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik atık alımı yapmaktadır, elinizde bulunan tüm toplu elektronik atıkların alımı ve çevreci tesislerimizde geri dönüşümünün yapılması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55. Şirketimiz her çeşit telefon hurdası , akıllı telefon hurdası , cep telefonu anakart hurdası , tablet anakart hurdası , elektronik kart hurdası , bilgisayar hurdası , anakart hurdası , laptop hurdası , bilgi işlem hurdaları alımı yapmaktadır.