Akıllı Telefon Hurdaları

Android Telefon Anakartı Hurdaları

Android Telefon Anakartı Hurdaları kullanım dışı kalmış olan android işetim sistemi kullanan telefonların üzerinde bulunan anakartlardır, günümüzde akıllı telefonlar mini bir süper bilgisayar kabiliyetlerine sahip olacak seviyede güçlenmiş durumdadır, neredeyse 10 yıl önce kullandığımız bilgisayarlara yakın performansa ulaşabilen günümüzün telefonları başdöndürücü hızla gelişmeye devam ediyor.

Artık 4k video kaydedebilen , neredeyse bilgisayarlar kadar güçlü grafik işleyebilen , profesyonel fotoğraf makinelerine yaklaşan seviyelerde fotoğraf çekebilen , çoğumuz halen kullanmasak da 8 çekirdekli işlemcisi bulunan olağanüstü yüksek performanslı akıllı telefonlar bir biri ardına satışa sunuluyor. Bu hızlı gelişim aynı hızda bir tüketim yaratıyor ve tüketim sonucunda da eski telefonlar kullanım dışı kalıyor ve bu da Android Telefon Anakartı Hurdaları neticesi ni ortaya çıkarıyor.

Evet binlerce lira ödenen telefonlar 2 yıl sonra güncelliğini 4 5 yıl sonra da yeterliliğini yitiriyor ve kullanıcının ihtiyaçlarına göre artık satınalınan cep telefonlarının 6. yıl kullanılma oranı %50 nin altına 10 yıl kullanılma oranı %10 un altına düşmüş durumda, yakın gelecekte 4 yıl kullanılma oranı %50 altına ve 10 yıl kullanılma oranının da %1 altına inmesi bekleniyor. Neredeyse hızlı tüketim ürünlerini geçecek seviyede tüketilen telefonlar her yıl milyonlarca telefonun hurdaya ayrılmasına sebep olmaktadır ve android telefonlar da 10 yıldan fazladır piyasada oldukları için şuana kadar satılan android telefonların bile %25 den fazlası çoktan hurdaya ayrılmış durumdadır ve her gün yüzbinlerce telefon hurdaya dönüşerek geri dönüşüm sıralarını beklemektedir.

Şirketimiz her çeşit hurda cep telefonu , hurda cep telefonu anakartı , Android Telefon Anakartı Hurdaları , tablet hurdaları , bilgisayar hurdaları , laptop hurdaları , bilgi işlem hurdaları gibi her çeşit elektronik atık alımı yapmaktadır, tüm toplu elektronik atıklarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55