Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları

Bilgi İşlem Hurdası Alımı

Bilgi İşlem Hurdası Alımı şirketimizin son derece ciddiyetle ele aldığı bir konudur, bilgi işlem hurdaları genellikle kurumsal işletmelerin veya kamu kurumlarının bilgisayar sistemleri içerisinde kullanılan masaüstü bilgisayar , dizüstü bilgisayar , sunucu , yazıcı , ağ cihazları , tabletler ve cep telefonları gibi çalışma hayatında sıklıkla kullanılan bilgi işlem ürünlerinin hurdalarıdır. Genel olarak bireysel kullanıma göre daha sık yenilenmekte olan bilgi işlem sistemleri kullanım ömürleri tamamlandıktan sonra elektronik atık haline gelir ve Bilgi İşlem Hurdası Satışı yapılarak ekonomik değer kazanmaları sağlanabilir.

İş hayatında bilgisayarların ve bilgi işlem ürünlerinin yeri tartışılmaz derecede önemlidir, artık küçük işletmeler hariç orta büyüklükteki ve büyük işletmelerin tamamı büyük bilgi işlem sistemleri ve yazılımlar kullanabilmektedir, veya en azından işlerinin büyük kısmını bilgisayarlar vasıtası ile yapmaktadır. Genel teknolojik gelişim ve kullanım ömürleri sebebi ile belirli bir süre sonra bilgi işlem ürünlerinin kullanımı son bulur, bu süre teknolojik yetersizlikleri sonucunda yenilenmeleri , arızalanmaları sonucunda kullanım dışı kalmaları veya altyapısal değişiklikler sonucunda çalışıyor olsalar bile daha yeni veya daha iyi bir ekipmanla yenilenmeleri sonucunda kullanım dışı olmaları durumudur.

Tüm bu durumlar kullanım ömrünün tamamlanması başlığında toplanır ve bilgi işlem ürünleri kullanım dışı kaldığı zaman bilgi işlem hurdaları haline gelirler, bu hurdalar yüksek vasıflı elektronik hurdalar olarak değerlendirilir ve kullanım dışı kaldıkları anda çöp olmadıkları , yüksek ekonomik değerleri olan elektronik atıklar oldukları kesinlikle unutulmamalıdır.

Her ne kadar her biri belki binlerce liraya alınıyor olsa da elektronik hurda değeri açısından bilgi işlem hurdaları yüksek değerli elektronik hurdaları olsa bile yinede alım değerlerine göre çok daha düşük ekonomik değerler sağlayabilmektedir. Bunun sebebi satınalırken arge çalışmaları ve teknolojiye masraf edilirken geri dönüşüm için satıldıklarında yalnızca taşıdıkları geri dönüştürülebilir elementlerin toplam değerine göre fiyatlandırılmaktadır ve bu durum satınalma fiyatları ile geri dönüşüm fiyatları arasında büyük bir uçuruma sebep olmaktadır.

Şirketimiz her çeşit toplu bilgi işlem hurdaları , bilgisayar hurdaları , elektronik kart hurdaları , anakart hurdaları , ram hurdaları , işlemci hurdaları , hurda harddisk , laptop hurdası , ağ cihazı hurdaları , hurda modem , hurda tablet ve cep telefonu hurdaları gibi her çeşit toplu bilgi işlem hurdalarını en yüksek fiyatlar ve peşin ödeme ile satınalmaktadır. Tüm toplu elektronik atıklarınızın peşin ödeme ile satınalınması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55