Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları

Bilgisayar Anakart Hurda Fiyatları

Bilgisayar Anakart Hurda Fiyatları Hurda anakartların türlerine göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak eski nesil anakart hurdaları , laptop anakart hurdaları , sunucu anakart hurdaları ve eklenti kartı hurdaları yüksek ekonomik değere sahiptir bu sebeple Bilgisayar Anakart Hurda Fiyatları yüksek olan anakart hurdaları olarak değerlendirilmektedir.

Yeni nesil anakart hurdaları olarak kabul edilen, 1 ghz üstü hızlarda çalışmakta olan 64 bit işlemcileri destekleyen ve 400 tane den fazla işlemci bacağı bulunan anakartlardır, daha çok pentium 4 sonrasi intel masaüstü bilgisayar sistemlerinde ve 462 pinden sonraki AMD bilgisayar sistemlerinde bulunan yeni nesil anakart hurdaları eski nesil anakart hurdalarına göre daha düşük değerdedir.

Bu aradaki ekonomik değer farkının temel sebebi geri dönüşüm sonucunda elde edilen ağır metal ve nadir metal oranlarında oluşan büyük faktır.

Eski nesil anakart hurdaları ise 400 taneden daha az işlemci pini bulunan , 1 ghz den daha düşük hızlarda çalışan ve en çok 32 bit işlem yapabilen masaüstü bilgisayar anakartlarıdır, bu anakartlar genel olarak Intel pentium 3 öncesi ve AMD K5 öncesi sistemler olarak karşımıza gelmektedir ve yeni nesil anakart hurdalarına göre daha yüksek ekonomik değere sahiptirler.

Sunucu anakart hurdaları sunucu bilgisayarlar üzerinde kullanılan ve 2 yada daha çok işlemci desteği bulunan anakartlardır , masaüstü bilgisayar anakart hurdalarına göre daha yüksek ekonomik değeri bulunmaktadır.

Laptop anakart hurdaları ve tablet anakart hurdaları ise sunucu anakart hurdaları gibi yüksek vasıflı anakart hurdalarında yer almaktadır.

Bilgisayar Anakart Hurda Fiyatları anakart hurdaları nın türlerine göre değişkenlik göstermektedir ve yukarıda belirttiğimiz gibi 4 ana gruba ayrılmaktadır, bunların doğru sınıflandırılarak fiyatlandırmasının yapılması çok önemlidir.

Şirketimiz en güncel ve yüksek Bilgisayar Anakart Hurda Fiyatları nı sağlamaya gayret etmektedir, Alım fiyatları sayfamızı inceleyerek güncel fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Şirketimiz her çeşit anakart hurdaları , bilgisayar hurdaları , elektronik kart hurdaları , modem hurdaları , işlemci hurdaları , harddisk hurdaları , laptop hurdaları , ekran kartı hurdaları , cep telefonu hurdaları , tablet hurdaları gibi her çeşit toplu elektronik atığın alımını yapmaktadır. Tüm toplu elektronik atıklarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55