Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları Elektronik Hurdaları

Bilişim Hurdaları

Bilişim Hurdaları bilişim başlığı altında geçen her çeşit bilgi teknolojileri ürününün hurdalarıdır. Bilgi Teknolojileri kavramı bilgiyi işleyebilen her çeşit elektronik cihazı kapsamaktadır, genel başlık olarak en yaygın bilişim yani bilgi teknolojileri cihazları bilgisayarlar , sunucular , dizüstü bilgisayarlar , tabletler , akıllı telefonlar , yeni nesil her çeşit kişisel elektronik cihaz ve veri işleme becerisi olan her çeşit ekipman olarak değerlendirilebilir. Yani bir oyun konsolu da bir bilişim ürünüdür, bir yazıcı da bir modem de bir monitör de bilişim ürünüdür. İnsanların bilgiye ulaştığı her çeşit elektronik cihaz olarak tanımlamak en doğru yaklaşımdır, bu yaklaşım ile bir elektronik ses kaydedici veya bir kablosuz ağ adaptörü de bu kapsama girmektedir ve bu yaklaşım doğrudur.

Bilişim Hurdaları yukarıda belirttiğimiz çok çeşitli ürünü kapsamaktadır ve sınırı veri işleme veya sunma becerisine sahip olup olmadığı kadar açıktır yani bir uydu alıcı cihazı bilişim ürünüyken elektronik olsa bile son teknolojiye sahip bir çamaşır makinesi ev elektroniği sınıfındadır çünki bu cihaz insanların bilgiye erişiminde bir rol oynamamaktadır.

Bilişim Hurdaları ilgili her çeşit bilgisayar sunucu laptop cep telefonu tablet gibi her ürünün hurdalarıdır ve elektronik atık sınıflandırmasına giren yüksek vasıflı hurdalardır ve geri dönüşümü ile çok çeşitli faydalar sağlanabilmektedir, yani önemsenmesi gereken ekonomik faydaları bulunan atıklardır.

Şirketimiz her çeşit Bilişim Hurdaları bilgisayar hurdaları her çeşit elektronik kart hurdası , cep telefonu tablet ve kişisel elektronik hurdaları gibi her çeşit elektronik atığın alımını ve çevre bilinci ile çalışan tesislerde geri dönüşümünü yapmaktadır. Tüm toplu elektronik atıkların peşin ödeme yapılarak güncel fiyatlar ile alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55