Anakart Hurdaları Elektronik Hurdaları

C Tipi Elektronik Kart Hurdaları

C Tipi Elektronik Kart Hurdaları genel olarak trafo kartı hurdaları gibi ac dc transformatör veya benzeri görevler işleyen elektronik devre sistemi kartlarının hurdalarıdır. Bu sınıflandırmaya giren kartlar üzerinde yoğun miktarda elektronik bileşenler bulunmazlar.

Genel olarak basit devre elemanları bulunur bu tür devreler akıllı devreler olarak kabul edilmezler yani kapsamlı bir elektronik görevleri veya veri işleme becerilerinin bulunduğundan kesinlikle söz edilemezler.

Ekonomik değer olarak bakıldığıdna C Tipi Elektronik Kart Hurdaları düşük ekonomik değerli elektronik kart hurdaları arasında yer alırlar bunun sebebi de yüksek seviye elektronik bileşenler içermemeleri ve yüzeylerinde bulunan geri kazanılabilir ekipmanların sadece ağır metallerden oluşuyor olması olarak değerlendirlebilirler.

C Tipi Elektronik Kart Hurdaları en yaygın olarak karşımıza gelen elektronik kart hurdaları arasında yer alırlar bunun temel sebebi neredeyse her direk akım devresinin enerjisinin sağlanabilmesi için bir AC DC dönüşüm devresinin bulunuyor olması ve bu ekipmanların tamamının bu sınıflandırmaya girmesi olarak değerlendirilebilir.

Yani her yüksek seviye elektronik cihazın kullanacağı direk akımı üreten bir kaynak içerisinde bu sınıf türüne ait bir elektronik devre sistemi bulunur ve bu sebeple C Tipi Elektronik Kart Hurdaları çok yaygın olarak karşımıza gelir.

Şirketimiz her çeşir elektronik atık alımı yapmaktadır yani elinizde bulunan tüm toplu elektronik kart hurdaları , bilgisayar hurdaları , ağ cihazı hurdaları , cep telefonu hurdaları ve her çeşit elektronik bileşenin alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55