Akü Pil Hurdaları

Cep Telefonu Batarya Hurdası

Cep Telefonu Batarya Hurdası kullanım ömrünü tamamlamış olan cep telefonu pilleridir ve tehlikeli atık sınıflandırmasına girmekte olan cep telefonu pili hurdası günümüzde önemli ekonomik değeri bulunan hurdalar arasında yer almaktadır.

Cep telefonu pilleri son dönemde lithium ion teknolojisi kullanılarak yapılmaktadır bu sayede düşük alan ve ağırlığa sahip cep telefonu bataryaları bile artık yüksek enerji depolama kapasitesine sahip olabilmektedir.

Bu lityum ion bataryalar incelendiğinde geri dönüşüm değeri açısından lithium ve kobalt elementi içerdikleri belirlenmektedir ve bu elementler günümüzde nadir elementlerdir ve yüksek ekonomik değer sağlamaktadır.

Geçmiş dönemde neredeyse hiçbir ekonomik değeri bulunmayan Cep Telefonu Batarya Hurdası günümüzde geri dönüşüm yapılarak önemli ekonomik değer yaratabilen bir hammadde haline gelmiş durumdadır.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik hurda alımı yapmaktadır tüm toplu elektronik atıklarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55