Akıllı Telefon Hurdaları Cep Telefonu Hurdaları

Cep Telefonu Hurda Bord Fiyatları

Cep Telefonu Hurda Bord Fiyatları tanımı aslında cep telefonu anakart hurdası fiyatları anlamına gelmektedir, Cep Telefonu Hurda Bord tanımı board yani motherboard kelimesindeki board kelimesinin Türkçeleştirilmiş hali olmaktadır. Cep Telefonu Hurda Bord Fiyatları günümüzde en yüksek sınıf elektronik kart hurdaları sınıfını oluşturmaktadır, bunun temel sebebi cep telefonu anakartlarının yüksek elektronik geri dönüşüm değerleridir.

Cep telefonu anakartları çok ince ve küçük yapıdadırlar ve genellikle ağırlıkları 15 gram ile 40 gram aralığındadır, boyutları da ortalama olarak bir kredi kartı büyüklüğünde olmaktadır. Cep telefonundaki tüm elektronik işlevin bu anakart tarafından gerçekleştiriliyor olması 20 yıl önce hayal ürünü gibi görünsede günümüzde bu kadar küçük bir elektronik devre sistemi bir kablosuz telefon , bir internet erişim cihazı ve küçük bir bilgisayar kadar işlev yerine getirebilen bir teknoloji harikasıdır. Fakat bu sonucun oluşabilmesi için milyarlarca dolarlık arge yatırımı ve bilim kullanılmaktadır ve sonuç olarak bu kadar küçük bir devre sistemi bir bilgisayar , bir modem , bir ekran ve bir kablosuz erişim ürünü haline gelebilmektedir.

Tüm bu işlevlerin bu kadar küçük bir alanda ve bu kadar az sayıda bileşen ile yapılabiliyor olması cep telefonu anakartlarının üretiminde kullanılan elektronik devre elemanlarında gizlidir, toplam bir bozuk para kadar alana koyulan birkaç tane işlemci ve elektronik devre elemanı ile neredeyse küçük bir bilgisayar oluşturulabilmektedir. Bu kadar olağanüstü işlevlerin bu kadar küçük parçalar ile sağlanabilmesi o parçaların üretim tekniğinde gizlidir ve üretimi yapılırken kullanılan elementler ve alaşımlarda gizlidir.

Çok yüksek seviye elektronik bileşenlerin üretiminde altın gümüş platik paladyum gibi nadir ve kıymetli madenler kullanılmaktadır, İşte Cep Telefonu Hurda Bord Fiyatları nın yüksek olmasının yani cep telefonu anakart fiyatlarının çok yüksek olmasının temel nedeni bu kıymetli maden içeriğidir. Tabiki bu madenler elektronik bileşenlerin iç yapılarında ve veri iletim noktalarında kullanılan kaplamalarda eser miktarda bulunur ve genel ağırlığa göre çok düşük bir miktar oluşturur, fakat bu düşük miktarlar bile Cep Telefonu Hurda Bord Fiyatları nın çok yüksek olmasını sağlamaya yeter.

Şirketimiz her çeşit cep telefonu anakartı , cep telefonu pili , cep telefonu ekranı ve her çeşit tablet anakartı alımı yapmaktadır. Tüm toplu hurdalarınızın alımında güncel ve en yüksek Cep Telefonu Hurda Bord Fiyatları uygulanmaktadır. Tüm toplu cep telefonu bilgisayar ve elektronik kart hurdalarınızın peşin olarak satınalınması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55