Akıllı Telefon Hurdaları Cep Telefonu Hurdaları

Cep Telefonu Kırık Ekran Hurdaları

Cep Telefonu Kırık Ekran Hurdaları geri dönüşüm yapılarak ekonomik değer sağlayabilen atıklardır, cep telefonlarının en fazla arıza yaşanan parçaları ekranlarıdır, daha doğrusu arıza yaşanmaktan ziyade cep telefonu ekranları kullanıcı hataları sonucu kırılır ve çatlar ve bu duruma gelen kırık ekranların yenilenmesi gerekir ve kırık ekran hurdaları ortaya çıkar.

Akıllı telefonlar üzerinde kullanılan cep telefonu ekranları yüksek çözünürlüklü lcd veya led veya amoled teknolojisi kullanmaktadır ve bu ekranların 10 cm civarında olan boyutları içerisine FullHd görüntü sığdıran modelleri de bulunmaktadır, bu kadar yüksek çözünülürlüğü bu kadar küçük bir alanda gösterebilme becerisi olağanüstü bir arge çalışması ile mümkün olmakla beraber kullanıcı açısından da ekranların kırılması sonucunda yenilenme zorunluluğu ortaya çıkması yüksek de bir maliyet yaratmaktadır.

Bu durumlar için Cep Telefonu Kırık Ekran Hurdaları nın yenilenmesi yani kırılan dokunmatik ve koruyucu kısmın değiştirilmesi sözkonusu olabilmektedir fakat bu işlem her ekrana yapılamamaktadır. Yenilenebilir yani tamir edilerek yeniden kullanılabilir ekranlar sadece dış kısmında kırık olan yani LCD LED veya Amoled panelin hasar görmediği durumlardır. Ekran tam fonksyonunu yerine getirebiliyorsa fakat dokunmatik alanı kırıksa bu ekranlar çoğu durumda yenilenebilen ekranlardır ve bu yenileme işlemi sonrasında orjinal fabrika ürünü kadar iyi olmasa da yinede kullanım yapılabilecek kadar iyi neticeler alınmaktadır.

Cep Telefonu Kırık Ekran Hurdaları aslında bu yenilenebilir yani dokumantiği kırık olan ekranlar dışında kalan kırık ekranlardır ve bu Cep Telefonu Kırık Ekran Hurdaları geri dönüşüm için girdi olarak kullanılmaktadır ve ekran üzerinde bulunan elektronik devrelerin içerisindeki elementler sayesinde ekonomik değer yaratabilmektedir. Bu sebeple Cep Telefonu Kırık Ekran Hurdaları çöpe atılmamalıdır ve geri dönüşüm yapılarak sizlere ekonomik fayda sağlanmakdır.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik atık alımı yapmaktadır, elinizde bulunan her çeşit toplu cep telefonu hurdaları , cep telefonu anakart hurdaları , cep telefonu ekran hurdaları , cep telefonu pil hurdaları gibi elektronik atıklarınızı peşin ödeme yaparak satınalıyoruz, tüm toplu cep telefonu hurdası ve her çeşit bilgisayar hurdaları elektronik kart hurdası atıklarınızın alımı için lütfen arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55