Elektronik Hurdaları

Elektrik elektrik sayacı kartı hurdalari

elektrik sayacı kartı hurdaları kullanım dışı kalan elektrik sayaçların üzerinde bulunan devre kartlarıdır. Düşük sınıf dijital sistem kartı hurdaları sınıflandırılmasına giren sayaç kartımızdaları önemli bir ekonomik değer sağladığından geri dönüşüm sektörünü sayaç kartı hurdalarının değeri ile ilgili bilinçli davranmaları menfaatlerine olur.

elektrik sayaçları belirli bir tüketim noktasında giriş noktasında bulunur ve tüm sistemin toplam çektiği enerjiyi saatlik ve anlık olarak takip eden kaydeden ve tüketimi hesaplayan sayaclardir.

genel olarak elektrik sayaçları belirli bir kullanım ömrünü sahiptir bu kullanım ömrü dolduktan sonra sayacın hata toleransı arttığında sayaç yenilemesi yapılalı eski sayaçlar hurda elektrik sayacı olarak geri dönüşüm girdisi haline gelirler. Ayrıca tüm elektronik cihazlar gibi elektrik sayaçları da ardanabilmekte bu gibi durumlarda tamirleri yapılmayıp hurdaya ayrılmaktadır ve yerlerine yeni sayaçlar kullanıma alınmaktadır.

şirketimiz her çeşit elektronik atık sayaç kartı sayaç kartı bordoları bilgi işlem hurdaları bilgisayar sunucu network hurdaları ve her çeşit elektronik atık alımı yapmaktadır tüm toplu elektronik atıklarının alımı için lütfen bizi arayarak fiyay teklifi alıniz 05558005055