Akıllı Telefon Hurdaları Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları Cep Telefonu Hurdaları Elektronik Hurdaları

Elektronik Atık Geri Dönüşüm Firmaları

Elektronik Atık Geri Dönüşüm Firmaları elektronik atıkların geri dönüşümünü yapabilmeleri için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş geri dönüşüm tesisleridir. Elektronik Atıkların olumsuz çevre etkilerinin önüne geçerek geri dönüşümlerini yapmakta ve yeniden kullanılabilir hammadde olarak endüstri kullanımına sunmaktadırlar.

Toplum faydasına çalışan özel işletmeler olan Elektronik Atık Geri Dönüşüm Firmaları nın faaliyetleri ile her yıl 500000 ton seviyesinde ortaya çıkmakta olan elektronik atıkların içerisinden milyonlarca dolar ekonomik değer üretilmektedir ve marmara denizi kadar bir alanı yüzlerce yıl kirletebilecek miktardaki kirletici kimyasalların doğaya ulaşması engellenmektedir.

Elektronik Atıkların olumsuz çevre etkilerinin önüne geçilmesi , yeniden kullanılabilir hammaddelerin geri dönüşüm ile ekonomiye kazandırılması , yeniden kullanılabilir hammaddeler sayesinde madencilik ve ithalat yolu ile daha yüksek maliyetler ile hammadde temininin düşürülmesi , yüksek ekonomik değer yaratılması , binlerce insanın geri dönüşüm faaliyetleri ile iş sahibi olması gibi sayısız faydaları bulunan Elektronik Atık Geri Dönüşüm Firmaları sizlere hizmet etmek için kurulmuşlardır.

Yani Elektronik Atık Geri Dönüşüm Firmaları tüm toplumun kullanımından çıkan ömrünü tamamlamış elektronik cihazlarını satın alır ve geri dönüşüm yaparlar. Bireysel kullanıcılar , Kamu Kurumları ve Özel şirketlerden her yıl yüzbinlerce adet bilgisayar hurdası , elektronik hurdası , sunucu hurdası , anakart hurdası , laptop hurdası , cep telefonu hurdası gibi elektronik atıklar çıkmaktadır ve Elektronik Atık Geri Dönüşüm Firmaları bunların geri dönüşümünü yapmaktadır.

Şirketimiz Elektronik Atık Geri Dönüşüm Firmaları arasında yer almaktadır ve sizlerin elektronik atıklarını en güncel fiyatlar ile peşin ödeme yaparak satın alarak geri dönüşümlerini yapar ve ekonomik değer kazanmalarını sağlar. Tüm toplu elektronik atıklarınızın alımı ile ilgili satınalma birimimizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55