Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları

Elektronik Devre Kartı Hurdası

Elektronik Devre Kartı Hurdası genel olarak her çeşit elektronik devre kartları nın kullanım dışı kalarak hurda haline gelmesi ile ortaya çıkan elektronik atıklardır. Elektronik Devre Kartları genel olarak veri yollarını taşıyan bir elektronik devre kartı ve bunun üzerinde bulunan elektronik bileşenler olarak tanımlanmaktadır ve bunların tamamı elektronik devre kartı olarak anılmaktadır.

Elektronik Devreler çok farklı görevler üstlenebilir ve binlerce farklı elektronik cihazın onbinlerce farklı elektronik devre kartları bulunmaktadır, bu kartlar üzerlerindeki elektronik bileşenlere göre farklı elektronik atık alım fiyatlarına sahip olmaktadır bunun sebebi üretimlerinde kullanılan devre kartı ve elektronik bileşenlerin kimyasal içeriğindeki farklılıklardır.

Genel olarak elektronik devre kartları ne kadar karmaşık bir görev üstleniyorsa , ne kadar yüksek veriyi anlık olarak işliyorsa ve ne kadar yüksek frekansta çalışıyorsa o kadar yüksek seviye elektronik bileşenler kullanılarak üretilirler ve geri dönüşüm değerleri de o kadar yüksektir.

Çok yüksek değerli elektronik devre kartı hurdaları genel olarak bilişim ürünlerinden çıkmaktadır , ip santral hurdaları , laptop hurdaları , sunucu hurdaları , cep telefonu hurdaları , oyun konsolu hurdaları , gemi elektroniği , havacılık elektroniği , medikal elektronik ürünleri genel olarak yüksek vasıf elektronik kart hurdaları sağlamaktadır.

Kişisel elektronikler, modem ve iletişim cihazları , analog santraller gibi ekipmanlar da değerli Elektronik Devre Kartı Hurdası sunmaktadır.

Trafo kartları , güç kaynakları ve diğer ekipmanlar da vasat elektronik devre kartı hurdası kaynakları olarak değerlendirilmektedir.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik kart hurdası , elektronik hurdaları , bilgisayar hurdaları , modem hurdaları , laptop hurdaları , cep telefonu hurdaları , sunucu hurdaları , işlemci ram harddisk bilgisayar donanım hurdaları , bilgi işlem hurdaları gibi her çeşit toplu elektronik atık alımı yapmaktadır. Tüm toplu hacimli elektronik atıklarınızın güncel ve en yüksek fiyatlar ile peşin ödeme yapılarak satınalınması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55