Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları Elektronik Hurdaları

Elektronik Kart Hurda Fiyatları

Elektronik Kart Hurda Fiyatları elektronik kart hurdalarının satınalma fiyatlarıdır. Elektronik kart hurdaları nın türlerine göre değişiklik gösteren bu fiyatlar elektronik kartların geri dönüşüm işlemi sonucunda geri kazanılabilir element oranlarına göre belirlenen fiyatlardır. Yüksek değerli anakart hurdaları , değerli anakart hurdaları , ve düşük değerli anakart hurdaları olarak üç sınıfa ayrılmaktadır.

Bu sınıflandırmaları incelemek için elektronik hurda alım fiyat listesi sayfamızı inceleyerek görebilirsiniz. Yüksek değerli anakart hurdaları cep telefonu hurdaları , işlemci hurdaları ve ram hurdaları olarak karşımıza gelir, değerli anakart hurdaları ise her çeşit bilişim ürününün içerisindeki anakart hurdalarıdır, düşük değerli anakart hurdaları ise daha çok trafo kartı hurdaları gibi kartların hurdaları olarak gözlemlenmektedir.

Elektronik Kart Hurda Fiyatları bakımından bu farklılıklar geri kazanılabilir elementlerin oranlarından kaynaklanmaktadır, geri dönüşüm sonucunda %18 bakır içeren bir elektronik kart ile %8 bakır içeren bir elektronik kartın Elektronik Kart Hurda Fiyatları birbirinden farklıdır. Yüksek değerli anakart hurdaları hem ağır metal geri dönüşüm oranları hemde nadir metal geri dönüşüm oranlarında diğer düşük değerli anakartlara göre daha yüksek verimliliğe sahiptir.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik hurdaların alımını yapmakta ve en güncel Elektronik Kart Hurda Fiyatları nı sunmaktadır. Tonaj sınırı olmaksızın tüm toplu elektronik atıkları peşin ödeme ile satınalıyoruz. Tüm toplu elektronik hrudalarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55