Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları Elektronik Hurdaları

Elektronik Kart Hurdası Karışık

Elektronik Kart Hurdası Karışık ifadesi genellikle elektronik kart hurda sınıflandırmasını bilmeyen geleneksel geri dönüşüm firmaları tarafından kullanılan bir tanımdır. Genel olarak elektronik cihazlardan çıkan her çeşit kartı elektronik kart hurdası olarak ayırmak ve bu tip katı atıkları beraber satmak çok daha kolay ve zahmetsizdir fakat bu şekilde satılması çok makul değildir.

Bunun sebebi elektronik kart hurdasını karışık olarak alacak olan tesis hangi sınıf kart hurdasından ne miktarda olduğunu göz kararı hesaplayamaz ve birden çok sınıfa ait elektronik kartlar bulunuyor ise bu kartların alımında tahmin yürütülmesi gerekmektedir. Bu tahmin elektronik kart hurdası miktarı düşük ise çok zor olmaz fakat yüksek miktarlı karışık elektronik kartların fiyatlandırılması hiçkimsenin tam olarak göz kararı yapabileceği bir konu değildir.

Yıllarca bu konuda çalışmış olan satınalma uzmanları bile üst üste yığılmış birden çok sınıfa ait kartların ne oranlarda ne çeşit hurda elektronik kartlardan oluştuğunu tahmin etme konusunda çok yüksek bir doğruluk oranına sahip olamaz. Teklif edeceği fiyat tahmini bir fiyattır ve Elektronik Kart Hurdası Karışık olan kartların normal sınıflandırma ile alınacağı gerçek fiyatından düşük yada yüksek olabilmektedir. Profesyonel yaşamda hurda alım satımı işlerinde göz kararı veya tahmini fiyatlandırmalar genellikle bir tarafı zarar uğratabilir.

En doğru fiyatlandırmanın yakalanması ve iki tarafında adil şekilde para kazanabilmesi için elektronik kart hurdalarının sınıflandırılarak alınmasını daima tavsiye etmekteyiz, uzun vadede herkes için daha sağlıklı iş birliği kurulması doğru sınıflandırma ile daha mümkündür. Satıcı sınıflandırmadan sattığını ve zarar ettiğini fark ettiğinde alıcıdan şüphe duyacaktır, alıcı sınıflandırmadan aldıktan sonra zarar ettiğini fark ettiğinde de alıcıdan bir kez daha hurda alımı yaparken tereddütlü yaklaşacaktır çünki zarar etmek ticaretin doğasına aykırıdır, karşılıklı bu gibi tereddütlerin hiç yaşanmaması ve elinizdeki elektronik hurdaların tam değeri ile satılması ve sürekli sağlam işbirlikleri kurulabilmesi için elektronik hurdaların doğru sınıflandırma ile satılması en makul yaklaşımdır.

Şirketimiz alım yaptığı elektronik hurdaların tamamına elektronik hurda fiyat listesi olan alım fiyatları sayfasında yer vermektedir.

Her çeşit toplu anakart hurdası , elektronik kart hurdası , işlemci hurdası , ram hurdası , hurda cep telefonu , cep telefonu anakart hurdası , tablet kartı hurdası , laptop server hurdası gibi her çeşit toplu elektronik atığın alımını ve çevre bilinci ile geri dönüşümünü yapıyoruz. Tonaj üst sınırı olmaksızın tüm Türkiyeden Avrupa ve Asya ülkelerinden peşin ödeme ile sınırsız miktarda elektronik hurda alımı yapabiliriz. Tüm toplu elektronik hurdaları peşin ödeme ile satın almaktayız. Lütfen bizi arayarak toplu elektronik atıklarınız için fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55