Elektronik Hurdaları

Elektronik Kart Sınıflandırması

Elektronik Kart Sınıflandırması elektronik atıkların satınalınması , depolanması , uluslararası ticareti ve geri dönüşümünün yapılması konusunda kolaylık sağlaması açısından önemli bir işlemdir ve sınıflandırması doğru yapılarak alımı yapılan elektronik kart hurdaları her açıdan daha yüksek ekonomik değer sağlayarak herkesi memnun etmektedir.

Bunun temel sebebi doğru sınıflandırma yapılarak alım yapılan elektronik kart hurdaları nın uluslararası ekonomik değeri ve geri dönüşüm sonucunda elde edilebilecek kıymetli maden nadir metal ve ağır metal oranları tahmin edilebilir miktardadır, bu sebeple doğru fiyatlandırma yapılarak en yüksek ekonomik değer sunulabilir, bu da elektronik atık sahibinin maksimum satış fiyatına ulaşmasına olanak sağlar. Bu şekilde hurda en yüksek fiyata satılmış olacağı için satıcının lehine bir sonuç oluşmuştur.

Elektronik Kart Sınıflandırması doğru olarak yapılıp alındığında geçici depolama yapıldığında tekrar bir sınıflandırma işçiliği ortaya çıkmaz ve satınalındığı biçimde depo alanında beklemeye alınabilir, bu sayede tonajlı olan atığın yeniden sınıflandırması için gerekli işçilik yapılmamış olur ve ekonomik fayda sağlanır.

Doğru sınıflandırma yapılarak alınmış olan elektronik atıkların uluslararası ticareti ve geri dönüşüm işlemleri için rafinerilere gönderilmesi de oldukça kolaydır çünki uluslararası sınıflandırma kurallarına uygun şekilde depolanmış olan elektronik hurdaları nın yurtdışına sevkiyatı esnasında ek bir işlem gerekmez ve sevk için ek işçilik yapılmamış olur.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik atıkların alımı için her zaman en doğru fiyatlandırma ve doğru sınıflandırma uygulamaktadır ve peşin ödeme yaparak satınalma yapmaktadır. Elinizde bulunan toplu elektronik atıkların alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55