Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları Cep Telefonu Hurdaları Elektronik Hurdaları

GSM Baz İstasyonu Anakartı Hurdaları

GSM Baz İstasyonu Anakartı Hurdaları gsm sistemlerinin çalışması için gerekli olan ve sinyal yayan istasyonlar olan baz istasyonlarının çalışması için gerekli olan elektronik devre kartları olan baz istasyonu anakartları nın hurdalarıdır. GSM teknolojisi en az 25 yıldır hayatımızın içindedir, en çok 5 yıllık zaman dilimlerinde 1G 2G 3G 4G 4.5G gibi isimlendirilen yeni nesil altyapı sistemleri ve bunlara uyumlu cep telefonları piyasaya çıktı ve bu gelişim aynı içimde arkasında eski nesil cihazların hurdaya ayrılması sonucunu da getirdi.

GSM Baz İstasyonu Anakartı Hurdaları kullanım ömrünü tamamlamış olan gsm altyapı sistemleridir ve bu kullanım ömrü tanımı elektronik olarak çalışmaz hale gelmeleri , yenilendikleri için kullanılmaz durumda olmaları gibi durumların tamamını kapsamaktadır.

4.5 ve 4. nesil altyapılar çıktıktan sonra 3. nesil ve daha önceki altyapıların tamamı olmasa da büyük bir kısmı kullanım dışı kalmıştır, Özellikle dünya üzerine 1. 2. nesil altyapıları kullanmaya devam eden ülke sayısı çok azdır, bu ülkeler de fiziken çok büyük alana sahip ve çok az nüfüs yaşayan ülkelerdir veya ekonomik durumları zayıf olan afrika ülkeleri gibi ülkelerdir. Türkiyede ilçe merkezi il merkezi büyük şehir olarak tanımlanan bütün illerin yoğun yaşam olan her alanı şuan 4.5g altyapıya sahiptir, biraz daha küçük yerleşim yerlerinde ve merkez dışı noktalarda 3g yoğun olarak bulunmaktadır ve 1. 2. nesil altyapı yok denecek kadar az durumdadır, Yurt genelindeki çok eski nesil altyapıların tamamı hurdaya ayrılmıştır ve GSM Baz İstasyonu Anakartı Hurdaları haline gelmiştir.

GSM Baz İstasyonu Anakartı Hurdaları çok yüksek frekansta çalışan ve yüksek element verimliliği sağlayan üst seviye kartlardır, masaüstü bilgisayar anakartlarına göre neredeyse 1.5 kat ile 2 kat arasında daha yüksek ekonomik değer sağlamakta olan GSM Baz İstasyonu Anakartı Hurdaları önemli bir ekonomik değer sundukları için geleneksel geri dönüşüm firmaları bu çeşit hurdalarını doğru biçimde değerlendirerek yüksek ekonomik fayda sağlayabilirler.

Şirketimiz her çeşit gsm hurdaları , telekomünikasyon sistemi altyapı kartları , GSM Baz İstasyonu Anakartı Hurdaları , gsm anakart hurdaları , cep telefonu kartı hurdaları , cep telefonu cihaz hurdaları gibi cep telefonu ve gsm altyapı hurdalarının her türünü her çeşit bilgisayar hurdaları , elektronik hurdaları ve her çeşit bilgi işlem hurdaları nın alımını yapmaktadır, tüm toplu elektronik atıklarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55