Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları Elektronik Hurdaları

Güncel Elektronik Hurda Fiyatları

Güncel Elektronik Hurda Fiyatları elektronik hurdaların güncel alım fiyatları anlamına gelmektedir. Elektronik hurdalar geri dönüştürülebilir element miktarlarına göre sınıflandırılan atıklardır yani her elektronik atık farkı oranlarda farklı elementler içerdiği için farklı sınıf elektronik atıklar olarak isimlendirilir ve Güncel Elektronik Hurda Fiyatları da bu sınıflandırmalara göre belirlenir.

Elektronik atık sınıfları nelerdir diye merak edildiğinde yanı çok farklı sınıflar olarak karşımıza gelmektedir, genel olarak kullanıldıkları cihazların isimleri ile anılsalarda daha detaylı alt sınıflandırmalar da bulunabilmektedir.

Çok Yüksek değerli elektronik hurdalar incelendiğinde karşımıza cep telefonu anakart hurdaları , işlemci hurdaları , ram hurdaları gelmektedir, bu atıkların tamamı yüksek miktarda veri işleme becerisi olan ve bu veriyi çok yüksek frekanslar ile iç haberleşme sistemlerinde taşıyan ve kullanan ekipmanlar olarak karşımıza gelmektedir. Çok yüksek seviye elektronik bileşenler özellikle veri işleme becerisi olan ve yüksek miktarda veriyi çok yüksek hızlarda işleyen yüksek frekans ekipmanları da aynı şekilde çok yüksek değerli elektronik hurdalar olarak kabul edilirler.

Yüksek değerli elektronik hurdalar değerlendirildiğinde bilgisayar sunucu laptop gibi bilgisayar anakart hurdaları, veri işleme becerisi olan dijital elektronik sistem kartları yani ağ cihazı hurda kartları , modem kartları , uydu alıcı kartları , dijital santral sistemi kartları gibi elektronik kartlar karşımıza gelmektedir.

Düşük değerli elektronik hurdaları incelediğimizde ise adaptör hurdaları , güç kaynağı hurdaları , harddisk hurdaları , sayaç kartı hurdaları gibi elektronik hurda sınıfları ile karşılaşmaktayız. Düşük değerli elektronik hurdaların değerlerinin düşük olma sebebi geri kazanılabilir metal sınıfı elementlerin oranlarının düşük olması , çoğu geri dönüştürülebilir maddenin plastik veya ekonomik değeri olmayan kimyasallar olduğu ve metal sınıfı elementlerin aluminyum ve demir olduğu elektronik kartlar gelmektedir. Geri kazanılabilir element bakımından bakır oranı düşük olan her ekipman düşük değerli elektronik hurda sınıflandırmasına girmektedir.

Güncel Elektronik Hurda Fiyatları olarak bakıldığında her çeşit elektronik atık sınıfı için düzenlemiş olduğumuz elektronik hurda alım fiyat listemizi inceleyerek güncel alım fiyatlarımıza ulaşmanız mümkündür. Elektronik Hurda Fiyat Listesi sayfasını incelemenizi öneririz.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik hurda alımı yapmaktadır, Tüm toplu elektronik atıklarınızın peşin ödeme ve güncel fiyatlar sağlanarak adresinizden zahmetsizce alım yapılabilmesi için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi isteyiniz. 0 555 800 50 55