Ağ Cihazı Hurdaları Anakart Hurdaları Elektronik Hurdaları

Hurda AB Elektronik Kartlar

Hurda AB Elektronik Kartlar genel olarak orta seviye elektronik devre sistemlerinin hurdaya ayrılması ile ortaya çıkmaktadır. Yüksek seviye elektronik kart hurdalarına göre daha düşük sınıf ve daha seyrek elektronik devre elemanları içeren AB elektronik kart hurdaları en yaygın olarak gözlemlenen 2. elektronik kart hurdaları olarak karşımıza gelmektedir.

En yaygın olarak ortaya çıkmakta olan elektronik devre kartı hurdası C sınıfı elektronik kartlardır, bunun temel sebebi tüm trafo kartlarının C sınıfı yani düşük sınıf elektronik kart hurdası olarak sınıflandırılmasından kaynaklanmaktadır.

Düşük kart , kötü kart , C Kart gibi isimlendirmeler de verilen Trafo kartı hurdaları yalnızca bakır demir ve aluminyum gibi ağır metaller içermektedir, kıymetli maden sınıfına girmekte olan altın gümüş platin paladyum madenleri Trafo kartlarında yok denecek kadar azdır.

AB sınıfı kartları bu trafo kartı hurdalarından ayıran temel özellik daha düşük demir ve aluminyum içermeleri sebebi ile birim tondaki bakır oranlarının daha yüksek olması ve çok düşük verimlilikte de olsa kıymetli maden içeriğinin bulunabilmesidir.

Bu sebeple AB sınıfı elektronik kart hurdaları trafo kartı yani düşük kart C Kartı hurdalarına göre ekonomik değer bakımından yaklaşık 2,5 – 3 kat daha değerlidir.

Fiziki görünümlerini inceleyebilmeniz için aşağıdaki Hurda AB Elektronik Kartlar görsel galerisini inceleyebilirsiniz.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik hurda alımı yapmaktadır, Güncel fiyatlarımıza Alım Fiyatları sayfası üzerinden erişebilir ve teklif almak için bizi 0 555 800 50 55 nolu telefonumuzdan arayabilirsiniz.