Anakart Hurdaları Elektronik Hurdaları

Hurda Anakart Alan Firmalar

Hurda Anakart Alan Firmalar genel olarak elektronik atık geri dönüşüm tesisleri ve mahalli hurda firmalarıdır, Genel olarak normal katı atık süreçleri gibi mahalli hurda firmaları bölgelerinde topladıkları her çeşit metal plastik kağıt atıklar ile beraber alım yaptıkları elektronik bileşenleri büyük ilçelerde bulunan büyük hurda firmalarına dönemlik olarak satarlar.

Bölgesel hurda firmaları ise söküm ayrım yaptıkları bilgisayar gibi elektronik cihazların içerisinde bulunan anakart hurdaları işlemci hurdaları elektronik kart hurdaları cep telefonu hurdaları ağ cihazı hurdaları gibi her çeşit elektronik atığın ayrımını yaparlar.

Daha sonra elektronik atık geri dönüşüm tesisleri ayrımı yapılmış ve geri dönüştürülebilir her çeşit elektronik bileşeni satınalırlar ve bundan sonraki süreçte elektronik atıklar elektronik atık geri dönüşümü rafinerilerinde işlenmek üzere hazırlanır ve geri dönüşüm süreci devam eder, geri dönüşüm yapılan elektronik atıklar yeniden ağır metal , nadir metal ve kıymetli maden olarak ekonomiye kazandırılmış olurlar.

Şirketimiz Hurda Anakart Alan Firmalar arasında yer almaktadır ve her çeşit toplu elektronik atıkların alımını yapmaktadır, elinizde bulunan her türlü toplu elektronik atığın alımını yapıyoruz. Tüm toplu elektronik atıklarınızın peşin ödeme ile satınalınarak çevreci tesislerimizde geri dönüşümünün yapılması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55