Anakart Hurdaları Elektronik Hurdaları

Hurda Anakart Alımı Fiyatları

Hurda Anakart Alımı Fiyatları hurda anakartların türüne ve miktarına göre değişkenlik göstermektedir, genel olarak anakart hurdaları nın türlerine göre fiyatları belirlenmektedir.

Hurda Anakartlar genel olarak ne kadar yüksek miktarda veriyi anlık olarak işliyor ve bu veri ile alakalı ne kadar karmaşık hesaplama görevleri yapabiliyorsa o kadar yüksek değerli olarak kabul edilmektedir. Bunun temel sebebi yüksek frekansda çalışan ve yüksek miktarda veri işleyen ve bu veriler ile alakalı yüskek seviye hesaplama işlevleri yapan elektronik bileşenler çok yüksek vasıflı elektronik komponentler kullanılarak üretilmektedir ve bu komponentlerin üretiminde kullanılan elektronik bileşenlerin tamamının üretiminde bakıra ek olarak altın gümüş platin ve paladyum gibi kıymetli madenlerin kullanılması da gerekmektedir ve bu kıymetli madenler eser miktarda da bulunuyor olsalar bu elektronik atıkların ekonomik değerleri yüksek olmaktadır.

En yüksek değerli elektronik atıklar bilgisayar işlemcileri , cep telefonu anakartları cep telefonu ram bellek modülleri olarak karşımıza gelmektedir.

Yüksek değerli elektronik kart hurdaları ise sunucu anakart hurdaları , laptop anakart hurdaları , bilgisayar anakart hurdaları gibi yüksek vasıflı bilişim ürünlerinin anakartları olarak değerlendirilmektedir.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik atık alımı yapmaktadır , tüm toplu elektronik atıklarınızın tamamının en güncel fiyatlar ile peşin ödeme yapılması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55