Anakart Hurdaları Elektronik Hurdaları

Hurda Anakart Fiyatları

Hurda Anakart Fiyatları elektronik hurdaların en önemli grubunu oluşturan anakart hurdaları nın fiyatları anlamına gelmektedir. Anakart hurdaları birçok farklı türdedir ve genel olarak kullanıldıkları cihazların isimleri ile anılmaktadır, ve bu sınıflandırmalara ayrılan anakartlar belirli alım fiyatları ile alınmaktadır.

Hurda Anakart Fiyatları belirlenirken birçok parametre bulunmaktadır, hurda anakart içerisindeki ağır metal, nadir metal ve kıymetli maden oranlarına ek olarak anakart hurdaları nın ayrıştırılma ve geri kazanım maliyetlerine dikkat edilerek bir fiyatlandırma oluşturulmaktadır ve bu fiyatlandırma sonucunda her çeşit anakartın içerisinde hangi tür elementten ne miktarda olduğu bilindiği için çok saplıklı bir Hurda Anakart Fiyatları hesaplaması yapılmış olur.

Her tür ekipmanın bir sınıf olduğu düşüncesi yanlıştır örneğin masaüstü bilgisayar anakart hurdaları içerisinden 1. ve 2. sınıf anakart hurdaları çıkmaktadır, bir başka örnek vermek gerekirse bir uydu alıcı hurdası söküldüğünde içerisinden uydu alıcı anakart hurdası ve trafo kartı hurdası çıkmaktadır. Uydu alıcı hurdası 3. sınıf anakart hurdası sınıflandırmasına dahil olurken trafo kartı hurdası 5. veya 6. sınıf anakart hurdaları arasında yer alan daha düşük sınıf bir anakart hurdasıdır.

Ayrıca toplam ağırlığına göre element içerikleri birbirine çok yakın sınıflar birarada sataınalınabilmektedir örneğin bir uydu alıcı kartı hurdası ile bir cdrom hurdası birbirine çok yakın geri kazanım verimliliğne sahip oldukları için kiside 3. sınıf anakart hurdası sınıflandırmasına dahil edilerek alım yapılmaktadır.

Ram hurdaları , cep telefonu hurdaları , tablet hurdaları , işlemci hurdaları gibi çok yüksek sınıf elektronik hurdaların alım fiyatları kendi sınıflarını oluşturmuştur ve her biri ayrı bir sınıf olarakdeğerlendirilerek alım yapılmaktadır.

Güncel Hurda Anakart Fiyatları mızı alım fiyatları sayfamızı inceleyerek görebilirsiniz, her sınıfa göre alım fiyatları ayrı ayrı bilginize sunulmuştur. Hurda anakartların geri dönüşümünden elde edilen ağır metal nadir metal ve kıymetli madenlerin uluslararası fiyatları dolar ve euro biçimindedir ve tüm emtia borsalarında maden fiyatları değişkenlikler göstermektedir bu sebeple uluslararası emtia fiyatlarına ve döviz kurlarına göre Hurda Anakart Fiyatları değişkenlikler gösterebilmektedir ve alım fiyatları sayfamızda güncel durum yayınlanmaktadır.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik atık alımı yapmaktadır, tüm toplu bilgisayar anakart elektronik kart hurdaları , hurda laptop sunucu ağ cihazı , cep teleonu hurdası , cep telefonu anakart hurdaları gibi tüm toplu elektronik atıklarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55