Anakart Hurdaları Elektronik Hurdaları

Hurda Anakart Kilo Fiyatı İstanbul

“Hurda Anakart Kilo Fiyatı” İstanbul İstanbul tesisimizde uygulanan anakart hurdaları alım fiyatları anlamına gelmektedir. Anakart hurdaları nın kilo fiyatları tesisler arasında değişmemektedir ve alım fiyatları sayfamızda bilginize sunulmaktadır.

Hurda Anakart Kilo Fiyatı anakart türlerine göre değişkenlik göstermektedir ve geri kazanılabilir element içeriklerine ve bu elementlerin genel hurda ağırlığna göre oranına göre değişkenlik göstermektedir. Elektronik hurdanın türü alım fiyatını belirlerken en önemli kriterdir çünki olası tüm elektronik hurda türlerini şuana kadar işlemiş olduğumuz için geri kazanılabilir ağır metal nadir metal ve kıymetli maden oranlarını net olarak biliyoruz, bu sayede net olarak hurda anakart kilo fiyatları belirleyebiliyoruz.

Kilogram fiyatı en yüksek olan anakart hurda lar cep telefonu anakart hurdaları , tablet anakart hurdaları ve işlemci hurdaları olarak karşımıza gelmektedir, bunların bu kadar yüksek ekonomik değere sahip olmasının sebebi kıymetli madenler olan altın gümüş ve paladyum açısından diğer anakart hurdalarına göre daha yüksek değerdedirler.

Çok değerli yani kilo fiyatı yüksek olan diğer anakart hurdaları ise laptop anakart hurdaları , sunucu anakart hurdaları , extra anakart hurdaları gibi her çeşit anakartlardır ve bu kartlar da yüksek ekonomik değerleri sebebi ile önem verilmesi gereken elektronik atıklar olarak değerlendirilmelidir.

Değerli kartlar yani hurda kilo fiyatı yüksek olan diğer anakart hurdaları ise masaüstü bilgisayar anakart hurdaları yani yeni nesil ve eski nesil hurda anakartlardır.

Diğer atıklar olan cdrom harddisk power supply gibi her çeşit diğer elektronik hurdalar ise daha düşük ekonomik değere sahiptirler.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik hurda alımı yapmaktadır güncel alım fiyatlarımızı öğrenmek ve her çeşit toplu elektronik hurdalarının en yüksek fiyatlar ve peşin ödeme ile satınalınması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55