Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları Elektronik Hurdaları

Hurda Bilgi İşlem Ürünleri

Hurda Bilgi İşlem Ürünleri kullanım ömrünü tamamlamış her çeşit ofis donanımını kapsamaktadır, bilgi işlem genel olarak ülkemizde her çeşit ofis ekipmanı anlamına gelmektedir. Genellikle büyük işyerleri , eğitim kurumları , kamu kurumları ve hastaneler içerisinde bir bilgi işlem birimi bulunur ve bu birimin görevi her çeşit iş bilgisayarı ve elektroniğinin kullanıcılara bilişim hizmetlerini sağlıklı biçimde sağlamasıdır, normal günlük kullanımda bilgi işlem ürünleri bozulur ve bilgi işlem süreçleri içerisinde bu ekipmanlar gerekli işlemler yapılarak çalışır hale getirilir ve kullanıcıların işlerini yapmaları sağlanır.

Kullanım dışı kalan veya arıza sonucu kullanılmaz hale gelen bilgi işlem ürünleri Hurda Bilgi İşlem Ürünleri haline gelirler ve tamamı elektronik atıklardır, bu elektronik atıkların şirket içerisinde gereksiz yer kaplamaması ve ekonomik değerlerinin şirkete tekrar kazandırılabilmesi için Hurda Bilgi İşlem Ürünleri nin elektronik atıklar olarak satılmaları fayda yaratmaktadır. Bu sebeple bilgi işlem profesyonelleri atıl duruma gelmiş ve hiçbir işe yaramayan hurdaya ayrılan veya arızalı olan bilişim ürünleri ve çalışıyor olsa da kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayamadığı için kullanım ömrü dolmuş olan bilgi işlem ürünlerini elektronik atık olarak satarak hem çalışma alanlarındaki gereksiz kalabalıktan kurtulmuş olacaktır.

Hurda Bilgi İşlem Ürünleri genel olarak bilgisayar hurdaları , elektronik hurdaları , elektronik kart hurdaları , laptop hurdaları , sunucu hurdaları , yazıcı hurdaları , baskı sistemleri hurdaları , ağ cihazı hurdaları olarak karşımıza gelmektedir. Bu ekipmanlar içerdikleri metal plastik ve elektronik oranlarına göre ve içerdikleri elektronik atık sınıflarına göre belirli bir ekonomik değere sahiptirler ve bu değerlere göre alımları yapılmaktadır.

Şirketimiz her çeşit Hurda Bilgi İşlem Ürünleri alımı yapmaktadır , tüm toplu elektronik atıklarınızın güncel fiyatlar ve peşin ödeme ile zahmetsizce satınalınması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55