Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları Laptop Hurdaları Sunucu Hurdaları Tablet Hurdaları

Hurda Bilgisayar Fiyatları

Hurda Bilgisayar Fiyatları genel olarak bilgisayar türlerine ve o andaki element fiyatlarına göre değişkenlik gösteren fiyatlandırmalardır. Genel olarak dizüstü bilgisayar hurdaları en değerli bilgisayar hurdaları olurken , sunucu hurdaları ve masaüstü bilgisayar hurdaları laptop hurdalarına göre %50 den daha düşük değerdedirler.

Bunun temel sebebi laptop hurdaları içerisinde anakart ve diğer elektronik atıkların oranına göre daha düşük oranda metal ve plastik firesi bulunuyor olması ve laptop anakartlarının bilgisayar anakartlarına göre yaklaşık 2 3 kat arası daha değerli olmasından kaynaklanmaktadır. Yani laptoplar içerisinde daha değerli elektronik atıklar vardır ve metal ve plastik aksamlar da daha hafiftir.

Hurda Bilgisayar Fiyatları belirlenirken bilgisayar türü bizlere o tür bilgisayar içerisinde bulunan elektronik hurdalarının türü ve genel miktara oranını ve elektronik dışında kalan metal ve plastiklerin tür ve miktarını belirtmektedir. Bu sayede 1000 kg hurda içerisinden ne miktarda elektronik atık ve ne miktarda metal plastik atık çıkacağını bilir ve buna göre fiyatlandırma yapabiliriz.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik atık alımı yapmaktadır, tüm toplu elektronik atıklarınızın peşin ödeme ile alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55