Akıllı Telefon Hurdaları Cep Telefonu Hurdaları

Hurda Cep Telefonu Alımı

Hurda Cep Telefonu Alımı cep telefonu hurdalarının satınalınması anlamına gelmektedir. Genellikle geleneksel hurda firmaları ve bölgesel elektronik atık alıcıları cep telefonu teknik servisleri ve cep telefonu satış noktaları gibi cep telefonlarına teknik müdahaleler yapılan ve cep telefonlarının değiştirildiği işletmelere ziyaretler yaparak hurda cep telefonlarının alımını yapmaktadırlar. Hurda Cep Telefonu Alımı yapılırken genel olarak elektronik atık geri dönüşüm tesisleri kilogram üzerinden alım yapmaktadır, bunun sebebi uluslararası geri dönüşüm tesisleri birbirleri ile ticaretlerinde ve geri dönüşüm faaliyetlerinde metrik ölçü birimleri kullanılır ve kilogram olarak değerlendirmeler yapılır. Tüm atıkların geri dönüşüm değerleri bir kilogramında geri kazanılabilir elementlerin miktarları sonucunda ulaşılabilecek ekonomik değer üzerinden hesaplanır ve Hurda Cep Telefonu Alımı yapılırken de cep telefonu hurdaları ve cep telefonu anakart hurdaları nın değeri de kilogram üzerinden hesaplanmaktadır.

Hurda Cep Telefonu alımı yapılırken cep telefonu hurdalarının durumu önemlidir, pil içeren telefonların genel ağırlıklarının en az yarısı cep telefonu pilinden oluşur ve bu piller hesaplamaya dahil edilmez, cep telefonu anakart hurdası alınırken de üzerlerindeki ekran tuş takımı gövde elemanları pil gibi tüm parçalar sökülerek çıplak cep telefonu ağırlığı dikkate alınır.

Cep telefonu teknik servisleri ve satış noktaları normal işleyişleri esnasında ortaya çıkmakta olan tüm hurdaları bu sınıflandırmalara dikkat ederek ayırırlarsa alım esnasında tartım ve ayrıştırma kolaylığı sağlanabilecektir.

Şirketimiz her çeşit Hurda Cep Telefonu Alımı , hurda cep telefonu anakartı alımı , tablet hurdaları bilgisayar hurdası hurda anakart gibi her çeşit elektronik atığın alımını yapmaktadır. Tüm toplu elektronik atıklarınızın peşin ödeme yapılarak satınalınması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55