Akü Pil Hurdaları Cep Telefonu Hurdaları

Hurda Cep Telefonu Pilleri

Hurda Cep Telefonu Pilleri kullanım ömrünü tamamlamış olan cep telefonu bataryalarıdır ve elektronik atık sınıflandırmasına giren tehlikeli atıklar olarak karşımıza gelmektedir. Cep telefonları günümüzde en hızla gelişmekte olan elektronik cihazlardır ve aynı hızla da yenilenmeleri sözkonusu olmaktadır.

Cep telefonları bilgisayarlar ile beraber en çabuk yenilenen elektronik cihazlar arasında yer alırlar, beyazeşyalar ve televizyonlar 8 10 sene ve daha fazla süre ile kullanılırken cep telefonu ve bilgisayarda bu süre ortalama olarak 3 4 sene aralığında değişmektedir, bunun temel sebebi ise telefon ve bilgisayarların çok hızla gelişmesi , yıpranmanın artık çok fazla olması ,taşınması sebebi ile hasar görmesi gibi sebepler ile değiştirilme ihtiyacının oluşması olarak düşünülebilir.

Hurda Cep Telefonu Pilleri ise cep telefonlarının çalışması için enerji depoları olarak kullanılan cep telefonu bataryalarının hurdaları yani hurda cep telefonu pili haline gelmesi ile ortaya çıkmaktadır.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik atığın alımını ve çevreci yöntemler ile geri dönüşümünü yapmaktadır, tüm toplu cep telefonu hurdalarınızın alımı için bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55