Elektronik Hurdaları

Hurda Elektrik Sayacı Kartları

Hurda Elektrik Sayacı Kartları elektrik sayaçları üzerinde bulunan ve sayaç tarafından kontrol edilen alanda tüketilen enerjiyi ölçen elektrik sayaçlarının kullanım dışı kalması sonucunda ortaya çıkan elektrik sayaçları içerisinden çıkmakta olan elektronik kart hurdalarıdır.

Hurda Elektrik Sayacı Kartları çok yüksek vasıflı ekipmanlar değildir fakat elektrik perakendecisi kamu yada özel kurumlar belirli kullanım ömürleri olan elektrik sayaçlarını kullanım alanlarından sökerek yerine yeni sayaçlar takar ve hurdaya ayrılan sayaçlar ihale ile satılır. Bu sayaçları alan geri dönüşüm tesisleri sayaçların içerindeki Hurda Elektrik Sayacı Kartları nı elektronik atık geri dönüşümü tesislerine satarlar ve elektronik atık geri dönüşüm tesisleri de bunların geri dönüşümünü yaparlar.

Şirketimiz her çeşit elektronik atık alımı yapmaktadır, her çeşit elektronik kart hurdası bilgisayar hurdaları hurda anakart hurda elektronik hurda cep telefonu gibi toplu elektronik atıklarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55