Akıllı Telefon Hurdaları Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları Cep Telefonu Hurdaları Elektronik Hurdaları

Hurda Elektronik Kart Sınıfları

Hurda Elektronik Kart sınındırması öncelikle Hurda Elektronik Kart türüne göre fiziki ayrıştırma yapılan çıplak elektronik kartların ayrıştırılması ile yapılan bir işlemdir. Elektronik cihazlar tüm donanımlar ve gövde aksamları birbirinden ayrılana kadar sökülürler, bu işlem tüm cihazlar için aynıdır.

Örnek vermek gerekirse bir masaüstü bilgisayar kasası bir kombine hurdadır, yani birden çok hurda sınıfına dahil olan atıkları bünyesinde bulundurur, bilgisayar hurdaları nın geri dönüşüm yapılabilmesi için öncelikle bilgisayar kasa hurdası el aletleri ve insan gücü ile iç donanımlarının tamamı gövdeden çıkarılarak sökülür. Bu işlem tamamlandığında bilgisayar kasası ve monaj elemanlarından oluşan demir hurdaları , kablo hurdaları , plastik hurdaları, bilgisayar güç kaynağı hurdası , anakart hurdası , ram hurdası , işlemci hurdası , ekran kartı hurdaları , eklenti kartı hurdaları , cdrom hurdaları , harddisk hurdaları , aluminyum parçalar ve bakır barçalar ortaya çıkar.

Burada kablo hurdası , demir aluminyum bakır ağır metal geri dönüşümü , plastikler plastik geri dönüşümü , Diğer elektronik donanımların tamamı da elektronik atık geri dönüşümü yapılmaktadır. Hurda Elektronik Kart Sınıfları da bu aşamada devreye girer, elektronik hurdaların uluslararası piyasada işlem görebilmesi için dünyanın kabul ettiği sınıflandırmalara göre ayrılmaları gerekmektedir.

Şirketimiz tarafından belirlenen alım fiyatları sayfasında belirtilen satınalma fiyatlarımız uluslararası strandartlara göre belirlenen sınıflara göre yapılan ödemeleri kapsamaktadır. Bizim fiyat listemizi uluslararası Hurda Elektronik Kart Sınıfları nın nasıl ayrıldığını öğrenmek için kullanabilirsiniz.

Şirketimiz her çeşit elektronik atık alımı yapmaktadır tüm toplu elektronik hurdalarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55