Anakart Hurdaları Elektronik Hurdaları

Hurda Elektronik Komponentler

Hurda Elektronik Komponentler elektronik devre sistemlerini oluşturan her çeşit pasif ve aktif devre elemanlarının hurdaları anlamı taşımaktadır. Bu tip devre elemanlarının geri dönüşümü yapılarak üretimlerinde kullanılan elementlerin geri kazanılması mümkündür.

Hurda Elektronik Komponentler incelendiğinde basit dirençlerden çok komplike işlemci birimlerine kadar çok çeşitli ürünler karşımıza gelmektedir, 2 ve 3 bacaklı devre elemanlarının tamamı basit devre elemanları olup basit devrelerde kullanılmakta veya komplike devrelerin veri iletim hatlarında kullanılmaktadır. Karmaşık ve yüksek vasıflı devre elamanları ise daha çok 6 yada daha çok bacaklı devre elemanlarında gözükmektedir ve en yaygın olarak 40 ve daha üstü bacağı olan devre elemanlarının yüksek vasıflı elektronik bileşenler olarak değerlendirilmesi doğru bir yaklaşımdır.

Hurda Elektronik Komponentler geri dönüşümü ile ağırlıklı olarak bakır karşımıza gelmektedir ve bunlara ek olarak eser miktarda kıymetli madenler ve nadir metaller de gözükebilir.

Şirketimiz her çeşit bilgisayar hurdaları , Hurda Elektronik Komponentler , elektronik kart hurdaları, bilgisayar donanım hurdaları ,bilgi işlem hurdaları , server hurdaları , notebook hurdaları gibi her çeşit toplu elektronik atık alımı yapmaktadır, tüm toplu elektronik atıklarınızın alımı ve çevre bilinci ile geri dönüşüm yapılarak size ekonomik fayda sağlaması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55