Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları

Hurda Ethernet Kartları

Hurda Ethernet Kartları masaüstü bilgisayarların ethernet ağlarına bağlanabilmek için ihtiyaç duydukları ethernet kartları nın hurdalarıdır, ethernet kartları eklenti kartı hurdası sınıflandırmasına giren yüksek vasıflı elektronik atıklardır bu sebeple bilgişim firmaları ve geleneksel geri dönüşüm firmaları ellerinde yer alan elektronik atıklar içerisinde yer alan ethernet kartı hurdaları nın değerlendirilmesi konusunda dikkatli olmalarında fayda vardır, normal yeni nesil anakart hurdalarına göre daha yüksek ekonomik değerleri bulunmaktadır.

Ethernet kartları daha çok eski nesil bilgisayarlar üzerinde bulunmaktadır bunun sebebi eski bilgisayarların anakartları üzerinde tümleşik ethernet kartları bulunmuyor olmasından kaynaklanmaktadır. Yeni nesil bilgisayarlar yani pentium 4 ve daha sonraki nesil bilgisayarların anakartları üzerinde genellikle tümleşik ses kartları ethernet kartları ve ekran kartları yer alırlar. Bu sebeple harici bir ethernet kartı kullanımına gerek kalmamaktadır.

Bilgisayar hurdaları içerisinde bulunan anakart hurdaları ayrıştırılırken sınıflandırmaya dikkat edilmesi faydalı olacaktır. Eski nesil anakart hurdaları ve eklenti kartı hurdaları yaklaşık aynı ekonomik değerdedir, ekran kartı hurdası , ses kartı hurdası , tv kartı hurdası ve ethernet kartı hurdası gibi anakartlar üzerindeki slotlara takılarak görevlerini yapan kartların tamamı değerli kartlardır ve doğru sınıflandırmaya ayrılması önemlidir.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik atık alımı yapmaktadır. Elinizde bulunan her çeşit bilgisayar hurdaları , elektronik hurdaları , modem hurdaları , cep telefonu hurdaları , tablet hurdaları , notebook hurdası , hurda sunucu gibi elektronik atıkların güncel fiyatlar ve peşin ödeme ile satınalınması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55