Bilgisayar Hurdaları Harddisk Hurdaları Sunucu Hurdaları

Hurda Fiber Channel Harddiskler

Hurda Fiber Channel Harddiskler eski nesil sunucular uzerinde kullanılan ve günümüzde artık üretimi olmayan ve kullanımı da yalnızca halen hizmette kalan eski nesil sunucular üzerinde bulunan bir harddisk arabirim türüdür. SCSI harddisklerden daha sonra çıkmış olup yerini SAS harddisklere bırakmış olan fibre channel teknolojisi çok uzun süre hizmette kalmamıştır, PC ve notebook sistemlerindeki SATA sistemini andıran ama aslında serial atached scsi olarak teknik tanımı olan harddiskler şuanda kullanılan en yaygın sunucu harddiskleridir. SAS arabirime sahip SSD sürücüler de yaygın olarak kullanılmaktadır.

SAS teknolojisi çok yüksek hızlı bağlantı arabirimi , çok yüksek miktarda depolama aygıtı bağlanması ve entegre veya add on türünde raid sistemleri de barındıran son derece yüksek performanslı bir sunucu harddisk arabirimidir ve günümüzün sunucularının önemli donanımları arasında yer alır.

Şirketimiz her çeşit Hurda Fiber Channel Harddiskler ve her çeşit harddisk hurdaları , bilgisayar hurdaları , sunucu hurdaları , bilgisayar hurdaları , ağ ürünü hurdaları ve her çeşit toplu elektronik atık alımı yapmaktadır. Tüm toplu elektronik atıklarımızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55