Harddisk Hurdaları

Hurda Harddisk Kartı Fiyatları

Hurda Harddisk Kartı Fiyatları harddisk hurdaları üzerinden ayrıştırılan harddisk kartlarının elektronik atık alımı fiyatları anlamına gelmektedir. Bu fiyatlara ulaşmak için Elektronik Atık Alım Fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Hurda Harddisk Kartı Fiyatları oldukça yüksektir çünki harddisk kartı hurdaları yüksek sınıf elektronik kart hurdaları arasında yer almaktadır.

Hurda Harddisk Kartı Fiyatları yaklaşık olarak ram hurdaları nın yarısına yakındır ve anakart hurdalarına göre yaklaşık 2 kat yüksektir, bunun temel sebebi 12 gram ile 40 gram aralığında bulunan harddisk kartları nın neredeyse ram hurdaları ve cep telefonu anakart hurdaları nın yarısı oranında kıymetli madenler ve ağır metaller içeriyor olmasından kaynaklanmaktadır.

Harddisk kartı hurdaları nın bu yüksek değerlere sahip olmasının temel sebebi ile harddisklerin elektronik görevlerinden kaynaklıdır. Bilgisayarların içerisinde bulunan harddiskler kalıcı olarak veri depolarlar ve bilgisayarların çalışması esnasında çok yüksek miktarda veri okuma ve yazma işlemi gerçekleştirirler. Saniyede onlarca megabyte yani her bir saniyede 5 tane roman yazılabilecek kadar veriyi bilgisayara aktaran veya bu bilgisayar içerisindeki verinin harddiske aktarımını sağlayan harddisk kartları çok yüsek frekansta çok yüksek veri işleyen elektronik kartlardır, ve tüm yüksek frekansta çalışan ve yüksek miktarda veri işleyen elektronik devre kartı hurdaları gibi harddisk kartı hurdaları da yüksek ekonomik değere sahiptirler. Bunun temel sebebi üretimlerinde kullanılan elektronik devre elemanlarının yüksek vasıflı komponentler olmasıdır ve bu yüksek vasıflı komponentlerin üretiminde eser miktarda kıymetli maden içeren alaşımlar kullanılmaktadır.

Özetle harddisk hurdaları üzerinden harddisk kartı hurdaları sökülerek fiziken ayrıştırılır ve harddisk kartı hurdaları yüksek elektronik atık geri dönüşümü değerine sahip oldukları için oldukça Hurda Harddisk Kartı Fiyatları ile satınalınırlar.

Şirketimiz her çeşit harddisk hurdaları , harddisk kartı hurdaları , anakart hurdaları , elektronik kart hurdaları , bilgi işlem hurdaları , sunucu hurdaları , ağ cihazı hurdaları , cep telefonu hurdaları gibi toplu elektronik atıkların alımı yapmaktadır, tüm toplu elektronik atıklarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55