Anakart Hurdaları Laptop Hurdaları

Hurda Laptop Notebook Fiyatları

Hurda Laptop Notebook Fiyatları notebook hurdaları nın içeriğine göre değişkenlik çok fazla göstermemektedir, büyük elektronik atık tesisleri elektronik atık sınıfları için satınalma fiyatlarını oluştururken genellikle deneyim ettikleri sınıflar için belirli alım fiyatları oluştururlar, bunun sebebi elektronik atık sınıflarının günümüzde 100 kadar olması ve her sınıf için her alım işleminde ayrı ayrı hesaplama yapmanın zorluğunun ortadan kaldırılmasıdır.

Hurda Laptop Notebook Fiyatları belirlenirken laptop hurdaları incelenir ve bu hurdaların içerisindeki notebook anakart hurdaları , ram hurdaları , işlemci hurdaları , harddisk hurdaları nın laptop hurdasının genel ağırlığına oranı matematiksel olarak ifade edilir, elektronik atık olmayan kısımlar ise plastik ve metal atıklar olarak ayrıca belirlenir.

Laptop hurdalarının değerlerini hesaplarken elektronik atıkların toplam değeri ve buna ek olarak geleneksel olarak değerlendirilen plastik hurdaları ve metal hurdaları nın toplam değeri ile birleştirilerek elektronik hurdaların toplam değeri hesaplanmış olmaktadır.

Şirketimiz her çeşit elektronik hurdaları , elektronik kart hurdaları , laptop anakart hurdaları , cep telefonu hurdaları , monitör hurdaları , bilgi işlem hurdaları , modem hurdaları , tablet hurdaları gibi her çeşit toplu elektronik atık alımı yapmaktadır. Tüm toplu elektronik atıklarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55