Ağ Cihazı Hurdaları Elektronik Hurdaları

Hurda Modem Kartları

Hurda Modem Kartları kullanılmaz hale gelen ve elektronik atık olarak geri dönüşüm yapılmalarından başka ekonomik bir netice alınamayan modemlerin içerisinde bulunan elektronik devre kartlarıdır. Modem kartları modemlerin tüm elektronik işlevlerini yerine getiren bölümleridir, kalan kısımlar sadece metal yada plastikten oluşan muhafaza bölümleridir.

Modemler genel olarak adsl modem , fiber modem , vdsl modem , kablo modem , uydu modem ve kiralık hat modemleri olarak sınıflandırılabilir fakat neredeyse hepsinin içerisindeki kartlar hurda modem kartları olarak değerlendirilmektedir.

Modem kartları elektronik atık sınıflandırması AB sınıfı elektronik kart hurdaları olarak sınıflandırılmaktadır fakat genel anlamda detaylı incelendiğinde plastik metal oranı bakımından modem hurdaları ortalama AB sınıfına göre daha düşük verimli elektronik kart hurdalarıdır.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik atığın alımını ve çevreci tesislerimizde geri dönüşümünü yapmaktadır. Satmak istediğiniz tüm toplu elektronik atıklarınızın geri dönüşümü için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız. 05558005055