Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları Harddisk Hurdaları

Hurda SSD Sürücüler

Hurda SSD Sürücüler arızalanan veya kullanım ömürleri dolan SSD sürücülerdir, SSD sürücüler harddisklere göre daha farklı bir elektronik tasarıma sahiptirler, harddiskler gibi hareketli medyaları ve okuma kafaları bulunmadan veriyi tamamen elektronik depolama birimleri olan flash mmc emmc gibi çipler üzerine kaydederek saklarlar.

Elektronik atık olarak incelendiğinde gövdelerini oluşturan plastik veya metal aksamın iç kısmında tamamen harddisk kartına benzer bir kart olan ssd sürücü kartı gözlemlenmektedir , bu kartların ekonomik değeri tablet anakartları ile aynı seviyededir yani elektronik kart alım fiyatı olarak Hurda SSD Sürücüler üzerindeki kartlar tablet anakart hurdaları fiyatlandırmasına sahiptir.

Hurda SSD Sürücüler kasaları yada kabinleri ile alındığı durumda ise yeni nesil anakart hurda fiyatlandırması ile yani harddisk hurdalarının yaklaşık 2 katı fiyat ile satınalınmaktadır bu sebeple değerli bir elektronik atık olarak gözlemlenen Hurda SSD Sürücüler elektronik hurda alımı yapan hurda firmaları ve bilgisayar firmaları için önemli bir ek gelir kaynağı olarak görülmelidir.

Şirketimiz her çeşit anakart hurdası , bilgisayar hurdası , elektronik kart hurdası , bilgi işlem hurdası , harddisk hurdası , monitör hurdası , bilgisayar bileşeni hurdaları , tablet hurdaları , cep telefonu hurdaları gibi her çeşit toplu elektronik atığın alımını yapmaktadır. Tüm toplu elektronik atıklarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55