Ağ Cihazı Hurdaları Elektronik Hurdaları

Hurda Switch Router Ağ Ekipmanları Kartları

Hurda Switch Router Ağ Ekipmanları Kartları hurdaya ayrılmış olan switch router gibi aktif ağ cihazlarının hurda anakartlarıdır, genel olarak ab sınıfı dediğimiz yüksek sınıf elektronik kart hurdaları arasında yer alamakta olan ağ cihazı anakart hurdaları yüksek verimlilikleri sebebi ile geri dönüşüm sektörünün üzerinde önemle durması gereken ekipmanlar arasında yer alamaktadır.

Ağ cihazlarının genel görevi bilgisayar ağlarının oluşturulması , ağların birbirine bağlanması ve internet erişimi sağlanabilmesidir. Günümüzde artık basit bir cep telefonu bile bir kablosuz ağ entegre bir cihazdır aynı zamanda gsm ağına da entegre bir cihazdır yani günümüzde satın alabileceğiniz en basit akıllı telefon bile en az 2 ağ bağlantısı yapabilmektedir, hatta daha derinlemesine incelediğimizde vasat bir cep telefonu gsm altyapısına bağlanırken , kablosuz ağa bağlanırken , kendi bir kablosuz ağ oluştururken ve bluetooth erişimi yaparken toplam 4 farklı ağ teknolojisine bağlanabilen küçük bir bilgisayardır.

Başka bir örnek daha vermek gerekirse 4 kişinin yaşadığı ve ortalama 4 cep telefonu 2 bilgisayar ve bir tabletin bulunduğu sıradan bir ev düşündüğünüzde bu ev içerisinde modem tarafından sağlanan 1 kablosuz ağ evdeki bilgisayarlar cep telefonları ve tablet tarafından kullanıldığında toplam 7 noktadan oluşan bir kablosuz ağ ve kullanılan modem üzerinden internete çıkabilen 7 ayrı cihaz bulunduğu gözlemlenir, yani bilgisayar ağları artık evimizin içinde bile çok sayıda cihazın birbirine ve internete bağlantıkları bir iletişim köprüsü olarak hayatımızın tam olarak içindedirler.

Ağ cihazlarını incelediğimizde internet erişimi veya noktalar arası bağlantıları sağlayabilmek için kullanılan modemler , kablolu ağları genişletmek için kullanılan switchler , ağları internet üzerinden erişime açabilen ve aktif yönlendirme yapabilen routerlar , kablosuz ağ genişleticiler yani kablosuz ağ ürünleri en yaygın olarak karşılaşılan ağ cihazlarıdır ve bunların tamamının hurdaları yüksek sınıf elektronik kart hurdası sınıflandırmasına girmektedir.

Bu sebeple her çeşit ağ cihazı hurdası yani switch hurdası , router hurdası , hurda modemler , kablosuz ağ cihazı hurdaları gibi her çeşit hurda yüksek ekonomik değer sağlayan ve geri dönüşüm yapılmasında kayda değer bir ekonomik fayda olan cihazlardır ve ağ cihazı kartlarının anakartları yüksek sınıflı anakart hurdalarıdır.

Şirketimiz her çeşit bilgisayar hurdaları , ağ cihazı hurdaları , anakart hurdaları , modem hurdaları , switch router kablosuz ağ cihazı hurdaları , cep telefonu hurdaları , notebook hurdaları gibi her çeşit toplu elektronik atığın alımını ve geri dönüşümünü yapmaktadır. Tüm toplu elektronik atıklarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55