Ağ Cihazı Hurdaları Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları Elektronik Hurdaları

Hurda VDSL Modem Kartları

Hurda VDSL Modem Kartları hurdaya ayrılmış olan VDSL modemlerin üzerindeki anakartlardır. Elektronik atık sınıflandırması bakımından incelendiklerinde yüksek sınıf dijital sistem kartı hurdası yani AB elektronik kart hurdası sınıflandırmasına dahil olan VDSL modem kartları yüksek geri dönüşüm değerleri sayesinde bilgisayar teknik servisleri , ağ teknolojilerinde faaliyet gösteren firmalar gibi her çeşit bilgi işlem şirketinde sürekli modem hurdaları çıkmaktadır.

Modem hurdaları kullanım dışı kalan modemlerdir ve Hurda VDSL Modem Kartları da hurda modemlerin sökülmesi ile elde edilmektedir.

Tüm yüksek frekans kartları gibi VDSL modemler de saniyede 100 Mbit hızda VDSL wan bağlantısı yapabilen yani bir saniyede bir kişinin 1 yılda okuyabileceği kadar veri transferi yapabilen olağanüstü ağ cihazlardır.

Modemlerin kullanım dışı kalması arızalanma veya teknik yetersizlikler sebebi ile olabilir VDSL modemleri düşündüğümüzde telefon hatları üzerinden kullanılan ve günümüzün en son teknolojileri olmaları sebebiyle VDSL modemlerin hurda olarak düşünülmesi yanlıştır, bu sebeple VDSL modemler ya arıza sonucu tamir edilemez duruma gelmiş ve yenilenmesi sonucu eski modemin hurda modem olduğu durumda ortaya çıkar veya kablolu modem yetersiz gelmesi veya 1 portlu modemin yetersiz gelmesi ile yeni bir modem alınması sonucunda kullanım dışı kalmış durumdadır.

Şirketimiz her çeşit modem hurdası , ağ cihazı hurdası , network ürünü hurdası , wifi hurdaları , bilgisayar sunucu laptop hurdaları ve cep telefonu hurdaları gibi her çeşit toplu elektronik atık ve Hurda VDSL Modem Kartı alımı yapmaktadır. Tüm toplu elektronik atıklarınızın en yüksek fiyat ve peşin ödeme ile zahmetsizce satınalınması için bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55