Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları Elektronik Hurdaları

İstanbul Elektronik Hurda Alımı

İstanbul Elektronik Hurda Alımı şirketimizin ana iş kolu olarak tanımlanmıştır. Her çeşit elektronik atığı en güncel fiyatlar ile alarak çevre duyarlılığı içinde faaliyet gösteren tesislerimizde işlerek ekonomik değer yaratıyor ve bunu memnuniyet ile size sunuyoruz.

Elektronik Hurdalar genel olarak bilişim ürünleri yani bilgisayar hurdaları , sunucu hurdaları , laptop hurdaları , tablet hurdaları , cep telefonu hurdaları , kişisel elektronik hurdaları ve elektronik devre kartı hurdaları olarak karşımıza gelmektedir, Tüm bu atıklar içerdikleri elektronik atık sınıfındaki atıklar , metal ve plastik sınıfındaki atıkların oranları ve miktarları düşünülerek profesyonelce hazırlanmış elektronik atık alım fiyat listemize göre alım yapılmaktadır.

İstanbul Elektronik Hurda Alımı yapılırken atıkların türü , sınıfı ve miktarı önemlidir, bu sayede alım fiyatı teklifi sunma şansımız olacaktır. Satınalma ekibimiz ile iletişime geçerken sizlere sorabileceğimiz soruların hurdanızın miktarını ve çeşitlerini tanımak için sorulacağını bilmenizi isteriz. Genel olarak elinizde kaç adet masaüstü bilgisayar hurdası var veya elektronik kart hurdalarınız ne tür cihazların kartları ve miktarı nedir gibi sorular temel sorulardır, bu soruları sorarak alımı yapılacak hurdaların sınıfları ve miktarları hakkında bilgi almak durumundayız, daha sonraki adımda sınıfları belirgin olan hurdalar için net fiyat teklifi , sınıfları karışık olan hurdalar için de inceleme sonrasında fiyat teklifi sunma şansımız olmaktadır.

İstanbul Elektronik Hurda Alımı için lütfen bizimle iletişime geçerek hurdanızın miktarı ve türlerini belirtiniz, size değerlendirme sonrasında sunacağımız fiyat teklifimizin sizler için memnun edici olacağından şüpheniz olmasın.

Tüm toplu elektronik atık , bilgisayar sunucu laptop tablet cep telefonu hurdaları , hurda işlemci ram harddisk ve her çeşit bilişim ve ağ ürünü hurdalarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55