Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları Cep Telefonu Hurdaları Elektronik Hurdaları

İstanbul Elektronik Hurda Satışı

İstanbul Elektronik Hurda Satışı için elektronik atık geri dönüşüm tesisleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Elektronik Hurdalar AEEE lisansına sahip elektronik atık geri dönüşümü tesisleri tarafından satın alınarak geri dönüşümleri yapılmaktadır. Elektronik Hurdaların genel teknik tanımı elektronik atıklardır, elektronik atıklar elektronik atık geri dönüşümü yapılarak ekonomik değer kazanırlar.

İstanbul Elektronik Hurda Satışı yapılırken genel olarak dünyanın her yerinde olduğu gibi elektronik hurdaların türleri ve miktarları önem kazanmaktadır, elektronik hurdaların tamamı aynı değere sahip değildir, elektronik atıklar bu sebeple geri dönüştürülebilir içeriklerine göre ayrı sınıflar olarak ayrılır ve ayrı değerler yani ayrı elektronik hurda fiyatları sunularak satınalınırlar.

Düşük değerli elektronik hurdaları metal ve plastik malzeme oranı çok yüksek olan hurdalardır, örneğin beyazeşya hurdaları bu grupta kabul edilmektedir, genel olarak gövde ağırlıklarının %95 kadarlık kısmı metal plastik ve geri dönüşüm ekonomik değeri olmayan yada çok düşük olan malzemelerden oluşmaktadır. Normal değerli elektronik hurdalar ise bilgisayar sunucu laptop ağ cihazları gibi elektronik cihazların hurdalarıdır, Yüksek değerli elektronik hurdalar ise cep telefonları tabletler işlemciler ram hurdaları gsm baz istasyonu sistemleri gibi yüksek vasıflı elektronik kart hurdaları içeren elektronik atıklardır.

İstanbul Elektronik Hurda Satışı yapmak için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz, şirketimiz istanbul bölgesinden yerinden elektronik hurda alımı yapmaktadır, tüm toplu bilgisayar hurdaları , elektronik hurdaları , cep telefonu hurdaları , modem hurdaları ,