Akıllı Telefon Hurdaları

Kırık Ekran Hurdaları

Kırık Ekran Hurdaları tanımı genel olarak cep telefonu ekranlarının kırılması sonucu kullanılmaz hale gelmesi ile ortaya çıkan cep telefonu ekranı hurdaları nın genel adı olarak karşımıza gelmektedir. Cep telefonlarının en yaygın olarak karşılaştığı arıza kırık ekranlardır ve cep telefonunun kullanımının devam edebilmesi için ekranının değiştirilmesi gerekmektedir ve bunun sonucunda ortaya Kırık Ekran Hurdaları çıkmaktadır.

Kırık cep telefonu ekranlarının belirli bir kısmı hurda olarak geri dönüşüme kazandırılırken , belirli kriterlere uygun olan cep telefonu ekranları ise ekonomik değere sahiptirler, bunun sebebi yenilenebilir durumdaki ekranların yenileme işlemi yapılarak tekrar kullanılabilir yenilenmiş ekranlar olarak tekrar satışa sunulabilmesidir.

Kırık Ekran Hurdaları nın yenilenebilir olanlarını ayırdedebilmeniz için aşağıda belirteceğimiz kriterlere uygun olup olmadığını değerlendirmeniz gerekmektedir.

Yenilenebilir bir cep telefonu ekranının sadece dış kısmındaki dokunmatik panelin kırılmış olması gerekmektedir, kırılan dokunmatik ekranlar özel cihazlar ve eğitilmiş kişiler tarafından fabrika kalitesinde yenilenebilmektedir.

Kırık Ekran Hurdaları nın ekran panelinde yani görüntüyü oluşturan yüzeyde çatlak kırık veya hasar olmaması gerekmektedir, yani dış dokunmatik kısmı en dış cam kısmı kırık olan fakat görüntünün ekranın 4 dış kenarına kadar muntazam ulaştığı ve kırılmamış olan ekranlar yenilenebilir ekranlardır ve bu ekranların ekonomik değeri bulunmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz gibi dış cam dokunmatik kısmı kırık fakat iç görüntünün oluştuğu cep telefonu ekranları yenilenebilir özelliktedir ve ekonomik değerleri vardır , bu ekranları Kırık Ekran Hurdaları olarak geri dönüşüm yapmak yerine yenileme yapılması için satmanız memnun edici bir ek gelir sağlamanıza olanak tanıyabilir.

Şirketimiz her çeşit cep telefonu hurdası , cep telefonu anakart hurdası alımı ve geri dönüşümü yapmaktadır, ayrıca her çeşit Kırık Ekran Hurdaları ve yenilenebilir kırık cep telefonu ekranı alımımız da mevcuttur, her çeşit cep telefonu hurdası ve ekran hurdalarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55