Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları

Media Player Hurdaları

Media Player Hurdaları çok çeşitli türlerde karşımıza gelmektedir. Genel olarak media player tanımı farklı anlaşılabilmektedir, kişisel elektronik ürünleri olan media player cihazları genelde dahili yada harici hafıza ürünleri içerisindeki çeşitli formatlardaki medyaları çözümleyerek görüntüye dönüştüren ve bu görüntüyü televizyon gibi cihazlara sağlayan ürünlerdir.

Gelişmiş media playerler ise bu sürücülerdeki dosyaları okuyarak çözümleme yapmanın yanı sıra uydu veya internet üzerinden gelmekte olan özel yayınları çözme konusunda da çeşitli özellikleri bulunan cihazlardır. Örneğin birçok ücretli yayın platformuna bağlanma özelliği bulunan media playerler çok eski nesil smart özelliği olmayan televizyonlara bağlanarak bu televizyonlar aracılığı ile yeni nesil yayın teknolojilerinin izlenebilmesine olanak sağlamaktadır.

Media playerler çok çeşitli özelliklere sahip olasalarda elektronik atık olarak bakıldığında Media Player Hurdaları yaklaşık olarak eski nesil anakart hurdaları sınıflandırmasına yakın değerde elektronik kart hurdaları sağlayan ekipmanlardır , büyük kısmı da yeni nesil anakart hurdasına yakın değer sağlayan anakart hurdaları da verebilmektedir. Bu sebeple ayrımın sağlıklı yapılması en yüksek ekonomik değerin elde edilmesinde önemlidir.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik atık alımı yapmaktadır, elinizde bulunan bilgisayar hurdaları , elektronik kart hurdaları , anakart hurdaları , elektronik hurdalar , bilgi işlem hurdaları gibi her çeşit toplu elektronik atıkların alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55