Monitör Hurdaları

Monitör Kartı Hurdaları

Monitör Kartı Hurdaları hurdaya ayrılan monitörler içerisinde bulunan ve bu monitörlerin elektronik işlevlerini yerine getirmeleri için dizayn edilen elektronik devre sistemleridir.

Monitör Kartı Hurdaları genel olarak CRT monitör kartı hurdaları , LCD LED Monitör kartı hurdaları olarak iki sınıf olarak değerlendirilmektedir.

CRT Monitör Kartı Hurdaları eski nesil tüplü monitörlerin kartlarıdır, LCD LED monitör kartı hurdaları ise yeni nesil panel ekranlara ait hurdalardır.

Tüplü monitör kartları genel olarak C sınıfı elektronik kart hurdaları olarak değerlendirilmektedir ve bu hurdaların tamamı düşük vasıflı analog elektronik devre kartı hurdaları olarak değerlendirilmektedir. LCD Monitör kartı hurdaları ise yüksek vasıflı dijital elektronik devre kartı hurdaları olarak değerlendirilen ekipmanlardır.

Şirketimiz her çeşit Monitör Kartı Hurdaları alımı yapmaktadır, elinizde bulunan tüm toplu elektronik hurdaları , bilgisayar hurdaları , elektronik hurdaları , bilgi işlem hurdaları , cep telefonu hurdaları , tablet hurdaları , modem hurdaları gibi her çeşit toplu elektronik atıkların alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55